mercedes

Zeroemisyjna komunikacja miejska

Wykorzystuje do napędu energię elektryczną wytworzoną z wodoru i nie wytwarza gazów cieplarnianych. W teorii wszystko wygląda ślicznie! Jak jest w praktyce? Wsiadamy do środka autobusu zeroemisyjnego i jedziemy do Grudziądza!
Zobacz więcej na temat:  Radio kierowców Polskie Radio Kierowców samochody samochody elektryczne samochód autobus kierowca kierowcy komunikacja miejska Grudziądz regiony POLSKA społeczeństwo mercedes elektromobilność spaliny emisja co2 emisja gazów

Formuła 1: 95. triumf Hamiltona w karierze. Mistrz świata najszybszy w GP Bahrajnu

Lewis Hamilton z Mercedesa wygrał wyścig na torze Sakhir o Grand Prix Bahrajnu. To 15. runda mistrzostw świata Formuły 1. Brytyjczyk odniósł swoje 95. zwycięstwo w karierze. Pozostałe miejsca na podium dla kierowców Red Bull Racing - 2. był Holender Max Verstappen, a na 3. pozycji uplasował się reprezentant Tajlandii Alexander Albon. Dodatkowy punkt za najlepszy czas jednego okrążenia zdobył Verstappen.
Zobacz więcej na temat:  Lewis Hamilton SPORT Moto sport Formuła 1 sporty motorowe mercedes