Polskie Radio
Section05
multimedia

Dwa tunery DVB-T

Modele TRT-10 oraz TRT-20 gwarantują pełne wsparcie dla wprowadzanego w Polsce nowego standardu naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T), zapewniając bezproblemowe dekodowanie sygnału TV nadawanego w formacie MPEG-4 H.264. Ponadto TRT-10 i TRT-20 oferują funkcję prostego odtwarzacza multimedialnego (pliki audio, wideo i zdjęcia) oraz możliwość nagrywania wybranych wcześniej programów telewizyjnych na zewnętrznych pamięciach masowych z interfejsem USB.
Zobacz więcej na temat:  multimedia POLSKA projektor komputery

Rośnie pokolenie tabletów w USA

Do czego nasze pociechy wykorzystują tablety i dlaczego multimedialne tabliczki cieszą się wśród nich taką popularnością? Najnowsze badanie podają, iż w Polsce ponad 80% dzieci w wieku 7-14 lat korzysta z Internetu kilka razy w tygodniu, a co czwarte dziecko w wieku 4-6 lat loguje się do sieci przynajmniej raz w tygodniu. Najmłodsi korzystają z Internetu coraz częściej obok komputerów stacjonarnych, notebooków i smartfonów cyfrowym oknem na świat stają się dla nich tablety.
Zobacz więcej na temat:  dzieci multimedia tablety USA POLSKA notebooki

Nowy adapter NETGEAR

NETGEAR Universal Dual Band WiFi Range Extender WN2500RP zwiększa zasięg domowej sieci oraz eliminuje jej martwe punkty. Może być wykorzystany zarówno do rozszerzenia zasięgu sieci generowanej przez istniejący router, jak również jako adapter dla urządzeń multimedialnych, takich jak telewizory z funkcją SmartTV, odtwarzacze Blue Ray, czy konsole do gier. Połączenie ich z bezprzewodowym Internetem jest możliwe dzięki czterem wbudowanym gniazdom ethernet.
Zobacz więcej na temat:  multimedia blue POLSKA Stany Zjednoczone led