X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dziel się swoją pasją. Spędź lato kreatywnie i mobilnie

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2017 18:05
Letnie uniwersytety w towarzystwie młodych ludzi z różnych stron świata, wspólne podróże pociągiem, wolontariat w zapalnych miejscach świata czy wymiany międzykulturowe - w "Dajesz radę" o ofertach skierowanych do młodych ludzi przez organizację AEGEE opowiadała członkini jej zarządu Ewa Nowakowska.
Audio
  • Ewa Nowakowska, członkini zarządu AEGEE, o projektach tej organizacji skierowanych do młodych ludzi (Dajesz radę/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Massimo Salesi/Shutterstock.com
Sprawdź też:
paryż wieża eiffla2 1200.jpg
Erasmus Plus we Francji. "Paryż to Nowy Jork Europy"

- Naszą organizację wymyślili Francuzi, głównie ze względu na zapotrzebowanie na współpracę międzynarodową między studentami z różnych zakątków świata, a przede wszystkim z Europy - tłumaczyła Ewa Nowakowska w rozmowie z Kasią Kornet. Spośród projektów przez AEGEE prowadzonych Ewa Nowakowska opisywała między innymi "Nie zmarnuj roku", skierowany do tegorocznych maturzystów, którzy nie wiedzą jeszcze, jaki kierunek studiów wybrać. - U nas można poznać ludzi z różnych uczelni i dowiedzieć się, jak tam naprawdę jest - zachęcała.

W sezonie wakacyjnym na szczególną uwagę zasługują też letnie uniwersytety czy połączone z warsztatami podróże pociągami. - Letnie uniwersytety to projekt z długą tradycją. To rodzaj kolonii, na które można pojechać za małe pieniądze. Każdy "summer" ma swój temat. W Warszawie i w Grodnie na Litwie będzie to w tym roku m.in. edukacja obywatelska - mówiła Ewa Nowakowska.

Sprawdź też:
rozmowa kobiety 1200.jpg
Język polski. Jak uczą się go cudzoziemcy?

Słuchając nagrania całej rozmowy z Czwórkowego studia dowiecie się też, kto może w takich letnich uniwersytetach wziąć udział, jakie warsztaty organizowane są w trakcie podróży koleją transsyberyjską, na czym polegają "agory", czyli zjazdy członków AEGEE oraz jak organizacja ta uczy świadomości obywatelskiej związanej z przybywajacymi do Europy uchodźcami.

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Katarzyna Kornet

Gość: Ewa Nowakowska (członkini zarządu AEEGE)

Data emisji: 28.06.2017

Godzina emisji: 14.07

jsz/mz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wolontariat w Izraelu. Wielokulturowość i wspólnota

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2017 15:30
- Izrael to miejsce inspirujące, dynamiczne i różnobarwne, położone na styku kultur i kontynentów - mówi w "Dajesz radę" Adrianna Malińska, wolontariuszka i menedżerka do spraw wolontariatu i nauki języka hebrajskiego w Fundacji Anioły Kultury.    
rozwiń zwiń

Czytaj także

Staż w Afryce. Jak pomóc lokalnym społecznościom?

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2017 15:30
Paulina Zając była w Kenii, gdzie współpracowała z młodzieżą zainteresowaną fotografią i filmem. Marcin Wiza zaś spędził trzy miesiące w Ugandzie i uczył tam kobiety w trudnej sytuacji życiowej podstaw informatyki. Jak Czwórkowi goście wspominają staż, który odbyli w ramach programu Polskiej Akcji Humanitarnej GLEN?   
rozwiń zwiń

Czytaj także

Europejski Tydzień Młodzieży w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2017 17:51
9 maja 2017 roku, w Dniu Europy, Czwórka zaprosiła Was na obchody Europejskiego Tygodnia Młodzieży, przebiegające pod hasłem "Twórz, działaj, włącz się". Program tego dnia to warsztaty, debata i koncert zespołu Lilly Hates Roses w ogrodzie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego.
rozwiń zwiń