!-- OneTrust Cookies Consent Notice start for polskieradio.pl -->
X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio Dzieciom

"Ferie z Gwiazdami". Tomek Gregorczyk w Polskim Radiu Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2022 10:06
Do jutra potrwają "Ferie z Gwiazdami w Polskim Radiu Dzieciom". Dziś zapraszamy na spotkanie w wokalistą Tomkiem Gregorczykiem byłym członkiem jednego z najpopularniejszych polskich zespołów młodego pokolenia 4 Dreamers, a jutro z Sarą James, reprezentantką Polski w konkursie Eurowizji Junior 2021. Co gwiazdy lubią robić w wolnym czasie? Co jest ich inspiracją do działania i rozwoju oraz jakie mają pomysły na ferie zimowe? Zapraszamy do słuchania audycji i oglądania wywiadów video. 
Tomek Gregorczyk zaprasza do wspólnego spędzenia ferii zimowych 2022. Ferie z Gwiazdami w Polskim Radiu Dzieciom
Tomek Gregorczyk zaprasza do wspólnego spędzenia ferii zimowych 2022. "Ferie z Gwiazdami w Polskim Radiu Dzieciom"Foto: mat. prom.

Za nami już 8 spotkań z 8 gwiazdami. Wczoraj w akcji gościła Hejka tu Lenka. W każdym ze spotkań, ulubieńcy najmłodszych słuchaczy Polskiego Radia Dzieciom opowiedzieli m.in. o swoich pomysłach na udane ferie zimowe. Nela Mała Reporterka w czasie ferii zimowych uwielbia spacery po lesie podczas których może odnajdywać tropy zwierząt. Ida Nowakowska zazwyczaj jako dziecko wyjeżdżała na narty do Zakopanego zaś Hejka tu Lenka zazwyczaj w pierwszym tygodniu ferii wyjeżdża np. na narty a w drugim spędza czas na spotkaniach z przyjaciółmi. Jakie pomysły na ten czas, ma Tomek Gregorczyk, nasz dzisiejszy gość "Ferii z Gwiazdami"? 
Kliknij i oglądaj video.

Tomek Gregorczyk przez trzy lata był członkiem zespołu 4Dreamer. W 2021 roku rozpoczął karierę solową. Rozkwit jego muzycznej kariery zapoczątkował występ w "The Voice-Kids". Jak wspomina w wywiadzie udzielonym Polskiemu Radiu Dzieciom, to właśnie ten program był punktem zwrotnym w jego życiu. Wtedy właśnie znalazł się w 4Dreamers i rozpoczął karierę wokalną.

Tomek Gregorczyk jest solistą, sam także pisze teksty piosenek i współtworzy linie melodyczną do wykonywanych utworów. W wywiadzie dla Polskiego Radia Dzieciom opowiedział o tym, jak wygląda proces powstawania piosenek, w jakim stopniu są to jego dzieła, a w jakim to praca pozostałych artystów i twórców. Powiedział także o tym, jak odnajduje się na scenie w roli solisty po 3 latach występowania jako członek boys bandu. 

Wywiady z naszą dzisiejszą gwiazdą można usłyszeć na antenie Polskiego Radia Dzieciom, a także obejrzeć je w mediach społecznościowych w wersji video. 

"Ferie z Gwiazdami" od poniedziałku do piątku w "Poranku w Polskim Radiu Dzieciom" (godz. 7.00-10.00), w "Muzycznych Podróżach" (godz.10.00-11.00) oraz w "Popołudniku w Polskim Radiu Dzieciom" (godz. 15.00-17.00).

Harmonogram "Ferii z Gwiazdami":

31.01. Nela Mała Reporterka – podróżniczka, autorka książek dla dzieci;
1.02. Olek Klembalski –  finalista "The Voice Kids";
2.02. Ida Nowakowska – tancerka, choreografka, dziennikarka;
3.02. Natalia Sisik – influencerka, dziennikarka internetowa, tiktokerka;
4.02. Kuba Szmajkowski – wokalista;
7.02. Katarzyna Łaska – aktorka dubbingowa i musicalowa, wokalistka, głos znany z "Krainy lodu";
8.02. Karolina Olszewska i Natan Grzybowski –  laureaci 1 i 2 miejsca I edycji programu "You Can Dance - Nowa Generacja";
09.02. Hejka tu Lenka – youtuberka;

10.02. Tomek Gregorczyk – wokalista; 

11.02. Sara James – wokalista, zwyciężczyni 4 edycji "The Voice Kids", reprezentantka Polski w konkursie Eurowizji Junior 2021. 

Podsumowanie akcji na antenie Polskiego Radia Dzieciom 13 lutego przez cały dzień. 

Wywiady z ulubieńcami słuchaczy PR Dzieciom przeprowadzają Weronika i Bartek.

Polskie Radio Dzieciom to całodobowe radio dla dzieci i rodziców. Każdego tygodnia stacja emituje ponad 130 premierowych audycji w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. W audycjach usłyszeć można znane i lubiane piosenki dla dzieci. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik.

Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, ponieważ stacja nie emituje żadnych reklam! 

Więcej aktywności stacji można znaleźć na profilu Polskiego Radia Dzieciom w mediach społecznościowych

Polskie Radio Dzieciom zaprasza również do korzystania z bogatej oferty podcastowej anteny, w której dostępne są podcasty przygotowane z myślą o dzieciach. Wśród nich "Bajki opowiadana przez dzieci", "Bajania Kulfona i Moniki. Dla dzieci" oraz "Opowieści ludów świata". Zapraszamy na podcasty.polskieradio.pl.

W ofercie cyfrowego Polskiego Radia Dzieciom dostępne są także podcasty podróżnicze czy poradnikowe dla rodziców w tym podcasty przygotowane przez Idę Nowakowską


Wszystkie podcasty Polskiego Radia Dzieciom są dostępne na stronie podcasty.polskieradio.pl

Polskie Radio Dzieciom - nadajemy na dziecięcej fali! 

Zobacz także
Czytaj także

Polskie Radio Dzieciom: ferie zimowe 2022

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2022 13:20
Polskie Radio Dzieciom przygotowało na czas ferii 2022 specjalną ofertę skierowaną do dzieci oraz rodziców. Już od poniedziałku 17 stycznia na antenie stacji usłyszeć można przegląd najciekawszych wydarzeń z poszczególnych województw, propozycje aktywności zimowych oraz wiele atrakcji dla najmłodszych.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nela Mała Reporterka w Polskim Radiu Dzieciom. "Ferie z Gwiazdami"

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2022 21:12
Sara James, Nela Mała Reporterka, Ida Nowakowska, Olek Klembalski, Natalia Sisik, Kuba Szmajkowski, Katarzyna Łaska, Karolina Olszewska, Natan Grzybowski, Tomasz Gregorczyk i Lena Pachuc to osoby, które można usłyszeć na antenie Polskiego Radia Dzieciom w ramach akcji "Ferie z Gwiazdami". Wywiady dostępne są także na Facebooku stacji i stronie internetowej. Zabawę zaczęliśmy z Nelą Małą Reporterką. Zapraszamy do słuchania audycji i oglądania wywiadów video.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Olek Klembalski w Polskim Radiu Dzieciom. "Ferie z Gwiazdami"

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2022 13:08
Od wczoraj przez najbliższe 2 tygodnie ulubieńcy słuchaczy PR Dzieciom: Sara James, Nela Mała Reporterka, Ida Nowakowska czy Katarzyna Łaska umilają najmłodszym czas w okresie ferii zimowych. Opowiadają o swoich pomysłach na ten czas, o swoich życiowych inspiracjach, prezentują ulubione książki i przybliżają swoją twórczość. Dziś zapraszamy na spotkania z Olkiem Klembalskim - finalistą "The Voice Kids".
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Ferie z Gwiazdami". Ida Nowakowska w Polskim Radiu Dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2022 08:55
Sara James, Nela Mała Reporterka, Ida Nowakowska, Olek Klembalski, Natalia Sisik, Kuba Szmajkowski, Katarzyna Łaska, Karolina Olszewska, Natan Grzybowski, Tomasz Gregorczyk i Lena Pachuc to osoby, które można usłyszeć na antenie Polskiego Radia Dzieciom w ramach akcji "Ferie z Gwiazdami". Wywiady dostępne są także na Facebooku stacji i stronie internetowej. Dziś zapraszamy na zabawę z Idą Nowakowską - tancerką, choreografką i dziennikarką. Jakie ma zainteresowania i jak spędza z dzieckiem tegoroczne ferie? Zapraszamy do słuchania audycji i oglądania wywiadów video.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Ferie z czasów dzieciństwa Natalii Sisik. Zapraszamy na "Ferie z Gwiazdami w PR Dzieciom"

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2022 15:04
"Ferie z gwiazdami" to propozycja Polskiego Radia Dzieciom na czas wolny od zajęć szkolnych. Jak gwiazdy spędzają ferie? Jak je wspominają? Co jest ich zawodową inspiracją? Na te i wiele innych pytań odpowiadają Sara James, Nela Mała Reporterka, Ida Nowakowska, Katarzyna Łaska oraz Natalia Sisik, z którą spotkanie już dziś! Rozmowy z ulubieńcami najmłodszych słuchaczy można usłyszeć na antenie stacji oraz oglądać video wywiady w mediach społecznościowych. Zapraszamy!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Trwają "Ferie z Gwiazdami w PR Dzieciom". Zaprasza Kuba Szmajkowski

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2022 09:50
Na czas ferii zimowych dla województw: mazowieckiego, dolnośląskiego, opolskiego i zachodniopomorskiego Polskie Radio Dzieciom przygotowało akcję "Ferie z Gwiazdami". To cykl 10 spotkań z ulubieńcami najmłodszych słuchaczy PR Dzieciom podczas których opowiadają o swoich pomysłach na ten czas, o swoich życiowych inspiracjach, prezentują ulubione książki i przybliżają swoją twórczość . Za nami spotkania w towarzystwie m.in. Neli Małej Reporterki, Idy Nowakowskiej czy Natalii Sisik. Dziś gościem akcji jest uczestnik polskich preselekcji do Eurowizji 2022 Kuba Szmajkowski. Zapraszamy!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Karolina Olszewska i Natan Grzybowski w akcji "Ferie z Gwiazdami w PRD"

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2022 15:00
Wtorkowe spotkanie z gwiazdami w Polskim Radiu Dzieciom pełne było rozmów o tańcu i dziecięcych pasjach. Gośćmi "Ferii z Gwiazdami" tego dnia (08.02) Karolina Olszewska i Natan Grzybowski, laureaci 1 i 2 miejsca I edycji programu "You Can Dance - Nowa Generacja". - To była prawdziwa przygoda życia. Fajne było to, że mogliśmy to wszystko zobaczyć z innej strony niż widzowie to oglądali – powiedział Natan Grzybowski dodając, że treningi i przygotowania do występu trwały po wiele godzin, 7 dni w tygodniu. - To była naprawdę ciężka praca, ale też naprawdę super przygoda. Co ten program zmienił w ich życiu?
rozwiń zwiń