X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Bohdan Tomaszewski

Ostatnie pożegnanie Bohdana Tomaszewskiego

Setki osób, politycy, artyści, sportowcy, dziennikarze i warszawiacy uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych Bohdana Tomaszewskiego na Starych Powązkach. Najpierw w intencji wybitnego dziennikarza sportowego i publicysty została odprawiona msza święta, a następnie urna z prochami zmarłego została złożona do grobu rodzinnego.
Zobacz więcej na temat:  Bohdan Tomaszewski Bohdan Tomaszewski nie żyje mazowieckie odeszli 2015 pogrzeby Warszawa

Archiwalny wywiad w Polskim Radiu z Bohdanem Tomaszewskim

Nie żyje Bohdan Tomaszewski - wybitny dziennikarz sportowy i publicysta. Był jednym z najbardziej znanych sprawozdawców sportowych. Przez ponad 50 lat związany z Polskim Radiem. Bohdan Tomaszewski urzekał radiosłuchaczy i telewidzów niezwykle barwnymi opisami nie tylko samych wydarzeń sportowych, ale także towarzyszących im okoliczności. Jego komentarzy z dwunastu letnich i zimowych igrzysk olimpijskich w latach 1956-1980 słuchały miliony kibiców. Urodził się 10 sierpnia 1921 roku. Pracę rozpoczął w 1946 roku w "Kurierze Szczecińskim", od 1955 roku był związany z Polskim Radiem.
Zobacz więcej na temat:  Bohdan Tomaszewski odeszli w 2015 SPORT