X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Niepokorni Niezłomni Wyklęci 2019

TYLKO U NAS M. Merta: wiele filmów ukazuje uwikłanych w historię

- Jest wiele produkcji opowiadających o ludziach, których historia wpisała w wielkie wydarzenia, a których przekaz jest bardzo osobisty - powiedziała portalowi PolskieRadio24.pl Magdalena Merta, wdowa po tragicznie zmarłym w katastrofie smoleńskiej Tomaszu Mercie, odnośnie XI Festiwalu Filmowego "Niepokorni Niezłomni Wyklęci".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA kino FILM historia Polski Niepokorni Niezłomni Wyklęci 2019

TYLKO U NAS Wiceminister kultury: chcemy ułatwić pracę twórcom

- Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego nie jest w stanie zastąpić twórców i nie ma takich aspiracji. My jesteśmy urzędnikami, politykami, a naszym zadaniem jest przede wszystkim stworzenie jak najlepszych warunków dla całej polskiej kinematografii - powiedział portalowi PolskieRadio24.pl wiceminister kultury Paweł Lewandowski.
Zobacz więcej na temat:  Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego POLSKA kino FILM historia Polski Niepokorni Niezłomni Wyklęci 2019

Festiwal NNW. Nie tylko o polskiej drodze do wolności

- Mamy historie o zabużanach, o Żydach, którym my Polacy pomagamy ewakuować się do Paragwaju. Mamy historię wyboru papieża. Nasi bohaterowie byli żołnierzami, AK-owcami. Jesteśmy po prostu w każdej grupie, organizacji wojskowej, która walczyła z systemem - mówiła w Dwójce Marta Plucińska, członkini jury Festiwalu Filmowego "Niepokorni - Niezłomni - Wyklęci".
Zobacz więcej na temat:  FILM KULTURA Żołnierze Wyklęci Gdynia Witold Banach Niepokorni Niezłomni Wyklęci 2019