X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
POLSKA

Wyniki wyborów samorządowych. Komentarze polityków

– Mamy bardzo wyraźny progres, jeśli chodzi o wzrost poparcia dla Prawa i Sprawiedliwości - mówił na antenie Trójki Jacek Sasin z Prawa i Sprawiedliwości. Poseł Platformy Obywatelskiej Andrzej Halicki uważa z kolei, że partia rządząca "nie będzie rządzić, nawet jeżeli ten wynik jest ciut lepszy od kolejnego komitetu".
Zobacz więcej na temat:  polityka Beata Michniewicz Andrzej Halicki Jacek Sasin Trójka koalicja obywatelska Prawo i Sprawiedliwość POLSKA

Marcin Kierwiński: widać, że w Polsce coś się zmienia

- Bardzo dobry wynik. Wszystkie większe miasta niemal z bardzo dobrym wynikiem kandydatów opozycyjnych, bardzo dobry wynik do sejmików. Widać, że w Polsce coś się zmienia, że PiS  powoli traci to, że wygrywał kolejne wybory - powiedział na antenie radiowej Jedynki Marcin Kierwiński, poseł Platformy Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  Platforma Obywatelska koalicja obywatelska Marcin Kierwiński Rafał Trzaskowski wybory samorządowe 2018 Warszawa POLSKA

ANALIZA Wybory na prezydentów miast. Gdzie będzie druga tura?

Kraków i Gdańsk to największe miasta, w których odbędzie się druga tura wyborów na prezydenta miasta. "Dogrywka" odbędzie się także w Kielcach i Szczecinie. Nadal nie jest jasna sytuacja we Wrocławiu, gdzie exit poll dawał Jackowi Sutrykowi poparcie na poziomie 50,1 proc. głosów, ale napływające wyniki nie dają mu jeszcze zwycięstwa.
Zobacz więcej na temat:  wybory samorządowe 2018 POLSKA polityka Wrocław Kraków Kielce Szczecin Gdańsk

Debata poranka. Kto wygrał wybory samorządowe?

- Mamy podzieloną Polskę, na miejską i sejmikową. Nie mogę wskazać jednego zwycięzcy wyborów samorządowych - mówił na antenie Polskiego Radia 24 dr Bartosz Rydliński z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W "Debacie poranka" wziął udział również Dariusz Grzędziński z "Faktu".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Warszawa wybory samorządowe 2018 Rafał Trzaskowski Patryk Jaki PiS Prawo i Sprawiedliwość zjednoczona prawica Platforma Obywatelska koalicja obywatelska

Olsztyn: zaginęły karty do głosowania na prezydenta

W czasie niedzielnych wyborów samorządowych z obwodowej komisji wyborczej przy ul. Warszawskiej w Olsztynie (siedziba Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad) zginęło 399 kart do głosowania. Jak ustalono, dotyczyły wyłącznie głosowania na prezydenta miasta. Informację tę potwierdził dyrektor delegatury KBW w Olsztynie Piotr Sarnacki.
Zobacz więcej na temat:  wybory samorządowe 2018 Olsztyn warmińsko-mazurskie polityka POLSKA

Jan Mosiński: Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory samorządowe

- Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory, natomiast opozycja z Grzegorzem Schetyną na czele, usiłuje przekuć swoją porażkę w zwycięstwo, co wygląda karykaturalnie – powiedział Jan Mosiński, poseł Prawa i Sprawiedliwości. Gość Polskiego Radia 24 skomentował wstępne, sondażowe wyniki niedzielnych wyborów samorządowych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA wybory samorządowe 2018 Patryk Jaki Warszawa Gdańsk Łódź