X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
VI Europejski Kongres Finansowy

Polska ma szansę na sukces, ale…

Gdyby mierzyć innowacyjność ilością debat na ten temat, polska gospodarka znalazłaby się pewnie w światowej czołówce. Mimo, że od debatowania do innowacyjności droga daleka, to jednak rosnące zainteresowanie innowacyjnością jest dobrym sygnałem, informującym o dojrzewaniu społeczeństwa do zmierzenia się z tym gospodarczym wyzwaniem.
Zobacz więcej na temat:  fundusze europejskie fundusze ue fundusze unijne innowacje innowacyjna gospodarka innowacyjność Justyna Golonko VI Europejski Kongres Finansowy

Emerytury będą głodowe. Co zrobić, żeby były wyższe?

Według różnych prognozy, w przyszłości wysokość naszej emerytury będzie wynosiła ok. 40 – 25 proc. ostatniej pensji. Teoretycznie zatem nikt nie powinien mieć wątpliwości, że dodatkowe oszczędzania na przyszłe lata, kiedy zakończymy już naszą aktywność zawodową, jest dziś koniecznością. W praktyce wciąż jednak ciężko zachęcić Polaków do dodatkowego odkładania na emeryturę. Jak zatem wykreować w polskim społeczeństwie potrzebę indywidualnego zadbania o wysokość przyszłych świadczeń?
Zobacz więcej na temat:  emerytura Robert Lidke VI Europejski Kongres Finansowy