Polskie Radio
Section05
Leszek Biolik

Leszek Biolik: Grzegorz Ciechowski cały czas jest dla mnie obecny

"Obywatele Republiki" to wyjątkowe przedsięwzięcie, podczas którego wokalistki i wokaliści wykonują najsłynniejsze utwory Grzegorza Ciechowskiego. - Grzesiek cały czas jest dla mnie obecny - podkreśla Leszek Biolik w rozmowie z Kamilem Wicikiem. Najbliższy koncert już w przyszłym tygodniu na Torwarze. 
Zobacz więcej na temat:  piosenka Kamil Wicik Leszek Biolik muzyka rozrywkowa Republika Grzegorz Ciechowski MUZYKA

"Moja sentymentalna podróż do Republiki". Zbigniew Krzywański o wyjątkowym koncercie

W najbliższą sobotę legendy polskiej sceny muzycznej Zbigniew Krzywański i Leszek Biolik ponownie wystąpią razem na jednej scenie i zaprezentują piosenki z repertuaru swojego dawnego zespołu. - Moją rolą jest wystąpić w tym koncercie w formule jednego z projektów, które robię razem z Jackiem Bończykiem i Kubą Nowakiem, pt. "Czarno-Białe Ślady". To taka moja sentymentalna podróż do Republiki - mówi na antenie Jedynki Zbigniew Krzywański. 
Zobacz więcej na temat:  muzyka rozrywkowa Maria Szabłowska Muzyczna Jedynka Poznań Rock Grzegorz Ciechowski Renata Przemyk Piotr Rogucki Błażej Król piosenka zespół Leszek Biolik

Leszek Biolik: ciągle testujemy, na ile to, co robiliśmy, jest aktualne

- Scena i kontakt z ludźmi jest tym, za czym się tęskni. Studio to jest fajna, kreatywna praca, ale jednak praca bardzo indywidualna. Natomiast scena to zupełnie co innego i uwielbiam być na scenie - przyznaje w "Muzycznej Jedynce" Leszek Biolik. Artysta opowiedział o współpracy z Grzegorzem Ciechowskim i zbliżającym się koncercie Obywatele Republiki.
Zobacz więcej na temat:  Leszek Biolik Marcin Kusy muzyka rozrywkowa Republika