X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
mobbing

Pracownice oskarżają dyrektora Teatru Bagatela. Chodzi o molestowanie

Dziewięć pracownic oskarża o molestowanie i mobbing dyrektora Teatru Bagatela. Ten odpiera zarzuty aktorek i pracownic działu administracyjnego. Kobiety w liście do władz Krakowa skarżą się, że przez wiele lat były molestowane i zastraszane, apelują o odwołanie dyrektora, którego zachowanie nazywają szokującym i niegodnym. Sprawa trafiła do prokuratury.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA mobbing Kraków molestowanie seksualne społeczeństwo

Władze Wiosny wiedziały o mobbingu. Ujawniono rozmowy

Kierownictwo Wiosny wiedziało o problemie mobbingu w lokalnych strukturach partii już od końca kwietnia. Tak wynika z ujawnionych rozmów Przemysława Stefaniaka, byłego już działacza młodzieżówki Wiosny z Lublina, które prowadził z Krzysztofem Śmiszkiem, liderem dolnośląsko-opolskiej listy Wiosny oraz Karoliną Molską, współprzewodniczącą młodzieżówki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Robert Biedroń partia Wiosna mobbing

TYLKO U NAS Mobbing w partii Wiosna? Były działacz: mam nagranie

"Opowiem wam jak byłem mobbingowany w wiośnie i jak nie znalazłem nigdzie pomocy (oryginalna pisownia - przyp. red.)" - tak zaczyna się ostry wpis na Facebooku byłego członka młodzieżówki partii Wiosna Roberta Biedronia. Czy w lubelskim oddziale Wiosny mobbingowano młodych działaczy? Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie obie strony konfliktu.
Zobacz więcej na temat:  partia Wiosna mobbing Robert Biedroń POLSKA