X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
narciarstwo klasyczne

Słaby początek mistrzostw. Polacy poza ćwierćfinałem sprintu

Maciej Staręga nie awansował do ćwierćfinału sprintu techniką dowolną w mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym w Seefeld. W eliminacjach odpadli także pozostali dwaj Polacy - Kamil Bury i Dominik Bury. Wcześniej w czwartek rozegrane zostały kwalifikacje kobiet. Odpadły w nich wszystkie Polki: Weronika Kaleta, Urszula Łętocha, Monika Skinder i Izabela Marcisz, które zajęły - odpowiednio - 46., 47., 55. i 56. miejsce.
Zobacz więcej na temat:  SPORT narciarstwo klasyczne Seefeld 2019 Biegi narciarskie

Eddie Edwards przecierał szlaki Adrianowi Solano

Adrian Solano zrobił „furorę” w eliminacjach biegu narciarskiego na 10 km stylem klasycznym podczas mistrzostw świata w Lahti. Wenezuelczyk urzekł kibiców swoją zawziętością, choć kompletnie nie potrafi poruszać się na nartach i kilkadziesiąt razy przewracał się. Na półmetku miał czas o 10 minut gorszy od ostatniego zawodnika… na mecie i kwalifikacji nie ukończył.
Zobacz więcej na temat:  sporty zimowe Skoki narciarskie Lahti 2017 narciarstwo klasyczne