X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
premier

Będą surowsze kary za pedofilię. Komentarze polityków

Prawo i Sprawiedliwość chce surowszych kar za pedofilię. Zapowiedź zmian w prawie pojawiła się podczas niedzielnej konwencji PiS w Szczecinie. Do tej sprawy odnieśli się politycy partii rządzącej i opozycji. "Nie będziemy tolerowali żadnych patologii", "pedofilia nie powinna podlegać przedawnieniu" - takie opinie powtarzają się w ich komentarzach najczęściej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Kaczyński PiS premier Mateusz Morawiecki Grzegorz Schetyna Platforma Obywatelska

Publicysta: Gdańszczanie dają się łatwo manipulować

- Ilość złych rzeczy, które Polakom zrobił Donald Tusk, przechodzi ludzkie pojęcie. PiS popełnia błędy, ale te miliardy złotych na programy socjalne znalazly się jednak dla obywateli - powiedział w Polskim Radiu 24 Adam Borowski, publicysta, działacz "Solidarności". O ostatnich wydarzeniach w Gdańsku oraz o regionalnej konwencji PiS w Bydgoszczy mówił również inny opozycjonalista Andrzej Michałowski.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA PiS Prawo i Sprawiedliwość Jarosław Kaczyński Mateusz Morawiecki premier konwencja PiS w Bydgoszczy Gdańsk Westerplatte

Joanna Lichocka o publikacji "Super Expressu": to obrzydliwe

- Odbieram to jako niesłychane przekroczenie dopuszczalnych granic. Posłużenie się informacjami dotyczącymi życia rodzinnego, które bezpośrednio uderzają w dzieci jest skandalem, z którym raczej nie mieliśmy do czynienia – powiedziała w rozmowie z portalem wPolityce.pl posłanka Prawa i Sprawiedliwości. Skomentowała w ten sposób ujawnione przez Piotra Gajdzińskiego prywatne informacje dotyczące premiera Mateusza Morawieckiego.
Zobacz więcej na temat:  Joanna Lichocka Mateusz Morawiecki premier