X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
protest

MEN przedstawił dane dotyczące protestu nauczycieli

Ministerstwo Edukacji Narodowej poinformowało, że według danych przekazanych przez kuratorów oświaty od dyrektorów, odsetek szkół, w których przeprowadzono referenda strajkowe wynosi 58,7 procent. Jutro przedstawiciele rządu spotkają się z członkami Związku Nauczycielstwa Polskiego, aby rozmawiać o podwyżkach dla nauczycieli.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ministerstwo Edukacji Narodowej Rada Dialogu Społecznego protest nauczyciel

Elżbieta Rafalska: subwencja to też odpowiedzialność

- Samorządy dostały swoje udziały w podatkach, mają jasno określone zadania - powiedziała w "Sygnałach dnia" minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska, komentując postulat zwiększenia subwencji oświatowej. Zwróciła uwagę, że potrzebna jest rzetelna i uczciwa rozmowa, a nie dyskuja na poziomie "niedobry rząd daje zadania, a nie idą za tym pieniądze".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Elżbieta Rafalska Ministerstwo Rodziny nauczyciel protest