X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Jaka przyszłość czeka polskie rolnictwo?

– Rolnictwo to jeden z filarów polskiego bezpieczeństwa narodowego, a także bardzo silny czynnik formujący wskaźniki eksportu – ocenił Jacek Podgórski, dyrektor Instytutu Gospodarki Rolnej. W Polskim Radiu 24, przy okazji wystąpienia premiera Mateusza Morawieckiego, rozmowa o stanie krajowego rolnictwa i przyszłości, które rysuje się przed tym sektorem gospodarki.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 rolnictwo gospodarka polska Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi rolnicy susza ARiMR dopłaty bezpośrednie

Prezes ARiMR: czekamy na wnioski od rolników

Rząd przeznaczy 1,5 mld zł na pomoc klęskową dla rolników. Poszkodowani przez suszę rolnicy mogą składać wnioski od piątku - przypomniał na środowej konferencji prasowej minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. Dodał, że zabezpieczono pieniądze dla rolników z gmin, które jeszcze nie podliczyły strat. O procedurze uzyskiwania pomocy mówiła w Polskim Radiu 24 Maria Fajger, prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 susza rolnictwo ARiMR Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Minister rolnictwa: ustawy pomagające rolnikom przyjmiemy jak najszybciej

- Nasze działania mają pokazać rolnikom, że tu nie chodzi o snucie fantasmagorii i planów, które gdzieś tam za wiele lat będą realizowane. Podejmujemy działania, których skutki będzie można odczuć już niedługo - mówi w rozmowie z PolskimRadiem24.pl Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa i rozwoju wsi.
Zobacz więcej na temat:  NASZ WYWIAD POLSKA Jan Krzysztof Ardanowski rolnictwo rolnicy Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Minister rolnictwa: polska wieś musi odnaleźć się w biznesie

- Polska wieś nie może być traktowana jak ubogi krewny, do którego trzeba dopłacać. Tym bardziej, że jako państwo nie mamy zbyt wielu innych argumentów eksportowych. A żywność mamy przyzwoitą - powiedział w rozmowie z Polskim Radiem 24 Jan Krzysztof Ardanowski, minister rolnictwa i rozwoju wsi.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 rolnictwo polityka Forum Ekonomiczne w Krynicy Prawo i Sprawiedliwość wieś Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski