X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Dopłaty do paliwa dla rolników. "Są środki w budżecie"

Minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski zapowiada, że na pierwszym po wakacjach posiedzeniu Sejmu posłowie zajmą się projektem ustawy o dopłatach do paliwa rolniczego. Gość Polskiego Radia 24 powiedział, że środki w budżecie na ten cel są już zabezpieczone. Na dopłatach mają skorzystać przede wszystkim producenci bydła.
Zobacz więcej na temat:  rolnictwo Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski susza polityka

Decyzje dotyczące rolnictwa muszą być ustalane z rolnikami

Konsultacje społeczne często nie uwzględniają uwag i opinii, dlatego będę dążył do tego, by decyzje dot. polskiego rolnictwa były uzgadniane ze światem rolniczym - zadeklarował w środę minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. Minister przyznał, że trzeba poprawić przepływ informacji pomiędzy resortem a związkami rolniczymi. 
Zobacz więcej na temat:  rolnictwo Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi związki zawodowe

Minister Ardanowski spotkał się z rolnikami. Komentarze

W Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog" w Warszawie minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski rozmawiał z rolnikami z organizacji branżowych i związków zawodowych ws. m.in. suszy i skupu owoców miękkich. W Polskim Radiu 24 komentarz Andrzeja Gantnera z Polskiej Federacji Producentów Żywności i Miłosza Manasterskiego z Agencji Informacyjnej. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 rolnictwo Jan Krzysztof Ardanowski Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wieś polityka