X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
warmińsko-mazurskie

Wypadek Piotra Woźniaka-Staraka. Podano oficjalną przyczynę śmierci

Jak przekazała prokuratura, przyczyną śmierci producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa będąca następstwem "masywnego urazu czaszkowo-mózgowego". Obrażenia powstały najprawdopodobniej od uderzenia śruby napędowej łodzi motorowej. W organizmie zmarłego wykryto również alkohol.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Olsztyn prokuratura regiony warmińsko-mazurskie

Nowa broń dla armii. Szef MON: to najnowocześniejszy sprzęt

Mariusz Błaszczak podkreślił, że polskie wojsko "potrzebuje najnowocześniejszego sprzętu". Jako przykład podał moździerze Rak, które przekazał 15. Giżyckiej Brygadzie Zmechanizowanej. W Giżycku odbył się również piknik wojskowy, na którym gościła ambasador USA Georgette Mosbacher.
Zobacz więcej na temat:  Wojsko Polskie Georgette Mosbacher Mariusz Błaszczak Giżycko Ministerstwo Obrony Narodowej warmińsko-mazurskie POLSKA służby i bezpieczeństwo regiony

Olecko: zabójstwo 9-miesięcznej Blanki. Są wyniki kontroli MOPS

 - Nic nie wskazuje na to, by pracownik socjalny zajmujący się rodziną zaniedbał obowiązki - poinformował burmistrz Olecka Karol Sobczak. Jak dodał, będzie chciał jednak wyjaśnić, dlaczego pracownik nie wziął udziału w rozprawie, podczas której sąd postanowił, że dziecko ma wrócić do matki, i dlaczego MOPS nie odwołał się od tej decyzji. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA warmińsko-mazurskie policja zabójstwo

Śmierć niemowlęcia w Olecku. Policja odpiera zarzuty rodziny

"To z inicjatywy policji dziecko w listopadzie ubiegłego roku zostało odebrane rodzicom. (...) W ostatnim czasie nie było zgłaszanych interwencji policyjnych w stosunku do tej rodziny" - napisał w oświadczeniu rzecznik prasowy warmińsko-mazurskiej policji Krzysztof Wasyńczuk. Odniósł się w ten sposób do zarzutów rodziny zamordowanej 9-miesięcznej dziewczynki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA warmińsko-mazurskie dziecko policja zabójstwo rodzice