X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
wyniki wyborów prezydenckich 2015

Zarząd PO podsumował kampanię prezydencką

Posiedzenie zarządu krajowego Platformy Obywatelskiej zakończyło się bez konsekwencji personalnych. Było poświęcone omówieniu wyników wyborów prezydenckich i przyczyn przegranej Bronisława Komorowskiego. Politycy zapewniali dziennikarzy, że wyciągnęli wioski z popełnionych błędów. Zapowiadali walkę przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi.
Zobacz więcej na temat:  Bronisław Komorowski Platforma Obywatelska polityka wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2015 wyniki wyborów prezydenckich 2015

Niemcy gratulują Dudzie wygranej w wyborach

Prezydent Niemiec Joachim Gauck i kanclerz Angela Merkel pogratulowali Andrzejowi Dudzie zwycięstwa w wyborach prezydenckich. Merkel zaznaczyła w swej depeszy, że stosunki polsko-niemieckie są obecnie "tak przyjacielskie i pełne zaufania, jak chyba nigdy przedtem". Gratulacje przesłał też Martin Schulz, przewodniczący Parlamentu Europejskiego.
Zobacz więcej na temat:  Angela Merkel Europa Joachim Gauck Martin Schulz Niemcy Parlament Europejski polityka wybory prezydenckie wybory prezydenckie 2015 wyniki wyborów prezydenckich 2015