Bieganie, surfowanie po sieci i koncert online - Czwórka na piątek

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2020 12:36
W piątek sprawdzimy, jak przyrządzić botwinkę, gdzie żyją kuny, jak bieganie powinni trenować mężczyźni, a jak kobiety i powrócimy do koncertu grupy Max Bravura. 
Zespół Max Bravura na scenie Czwórki
Zespół Max Bravura na scenie CzwórkiFoto: Czwórka
Najlepszy Dzień Tygodnia 07.00-09.00 - Młode liście i korzenie buraka ćwikłowego, czyli botwinka. Jakie ma wartości odżywcze i jak przygotować z niej ciekawe, nieoczywiste  dania? W audycji również ciekawostki o kunie.
 
Rozbiegani 9.00-10.00 - Trening biegowy kobiet vs trening mężczyzn. Czym się różni? Na co zwrócić uwagę jeśli np. chce się trenować we dwoje? Karina Terzoni zaprasza na rozmowę z Kamilem Goleniem -  trenerem personalny.
 
Dajesz radę 14.00-15.00 - Internet w czasie pandemii, czyli  jak nie dać się nabrać, jak nie zrobić zakupów w nieistniejącym sklepie, a także jak się uczyć przez Internet i prowadzić wideokonferencje? Marta Hoppe zapyta o to Joannę Wziątek - specjalistkę od cyberbezpieczeństwa.
 
4. bieg 16.00 – 17.00 – gościem Piotra Galusa będzie Asia Prorok, która jest po przeszczepie serca, a jako ambasadorka Biegu po Nowe Życie opowie o tej społecznej inicjatywie wsparcia dla polskiej transplantologii. Za pomocą platformy konferencyjnej "pobiegną" razem osoby po przeszczepie oraz ludzie świata filmu, teatru, sportu i mediów.  

Rock Blok 22.00-00.00 - Bartek Koziczyński zaprasza na rozmowę z Yaszczurem – urodzonym w Warszawie wokalistą, gitarzystą, producentem i aktorem, na co dzień mieszkającym w Londynie. Niedawno premierę miała jego debiutancka ep-ka pod tytułem "Y"
 
Retransmisja koncertu zespołu Max Bravura w audycji "Będzie głośno!” po godz. 19. 
Koncert odbył się w ramach w audycji "Będzie głośno!", w której prezentujemy utalentowanych muzycznie debiutantów z całej Polski. Inicjatorem i frontmanem zespołu Max Bravura jest śląski wokalista i songwriter Maciek Wachowiak, założyciel i lider alternatywnej formacji Slutocasters. Początkowy solowy eksperyment muzyczny w ciągu trzech lat ewoluował w różnych składach i brzmieniach. Twórczość zespołu to surowe opowieści zamknięte w dyskretne melodie - od gitarowego folku przez wave’ową nostalgię po postpunkową energię.
Koncert zespołu Max Bravura, który odbył się w grudniu 2016 roku był pierwszym występem otwierającym cykl koncertów w ramach audycji "Będzie głośno!".
 
Literatura
 ***
mat. pras./kd
 
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ultra Śledź 2020. Wyzwanie dla biegających z wilkami

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2020 14:04
Ultra Śledź to pierwszy bieg ultra na Podlasiu. Zawodnicy będą biegli przez piękne leśne tereny Puszczy Knyszyńskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jadł go Neron, by poprawić swój głos. Por na talerzu

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2020 09:20
Pora i jego lecznicze właściwości podobno znano już w starożytności. Do Polski przywiozła go królowa Bona. Jak dziś poznać polskiego pora i tego z zagranicy?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aktywność fizyczna w pandemii. W czym i gdzie ćwiczyć?

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2020 18:00
Lasy, parki i tereny zielone zostały ponownie otwarte, więc można już uprawiać sport na świeżym powietrzu. Jednak nawet po półgodzinnym spacerze maseczka, którą musimy nosić, robi się wilgotna i traci swoją skuteczność.   
rozwiń zwiń