Bogdan Zdrojewski w Dwójce

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2014 11:00
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego był gościem Barbary Schabowskiej oraz Bartosza Panka.
Bogdan Zdrojewski
Bogdan Zdrojewski Foto: Grzegorz Śledź/PR2

Dlaczego Bogdan Zdrojewski nie odwołał Fabio Cavallucciego z funkcji dyrektora CSW Zamek Ujazdowski w Warszawie? Dlaczego Jan Klata pozostał dyrektorem Narodowego Teatru Starego w Krakowie? Jak wydawane są pieniądze na kulturę? I dlaczego kolejny rok trwają prace nad ustawą medialną?

Te i wiele innych pytań zadadzą ministrowi kultury Barbara Schabowska oraz Bartosz Panek. Czekamy także na Państwa pytania, które można wysyłać na adres: dwojka@polskieradio.pl . Może to być jedna z ostatnich okazji do ich postawienia przed majowymi wyborami do Parlamentu Europejskiego.

mm/ac

Czytaj także

Zdrojewski o Świątyni Opatrzności: będzie wniosek, będą kolejne pieniądze

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2014 19:33
- Palikot i Miller marnotrawią swoją energię, ale mi ich nie żal - tak minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdan Zdrojewski skomentował w "Pulsie Trójki" zarzuty, jakie pod jego adresem wysuwają przywódcy partii lewicowych. Chodzi o dotację na budowę muzeum przy Świątyni Opatrzności Bożej na warszawskim Wilanowie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bogdan Zdrojewski o starcie w eurowyborach: czuję dyskomfort

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2014 07:27
Gość "Sygnałów dnia", minister kultury Bogdan Zdrojewski tłumaczył, że jego kandydowanie w wyborach do Parlamentu Europejskiego to efekt nagłej sytuacji związanej z rezygnacją Jacka Protasiewicza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zdrojewski o Roku Polski w Rosji: gestów nie zabraknie

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2014 07:56
- Żadna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła - powiedział w "Salonie politycznym Trójki" minister kultury i dziedzictwa narodowego Bogdan Zdrojewski, który odniósł się do żądań PiS dotyczących wycofania się z obchodów roku Rosji w Polsce i roku Polski w Rosji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kto zostanie nowym dyrektorem Centrum Sztuki Współczesnej?

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2014 14:56
W tym roku kończy się kadencja Fabio Cavallucciego. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego już zastanawia się nad tym, kto zajmie miejsce obecnego dyrektora. W piątek ogłoszono konkurs na to stanowisko.
rozwiń zwiń