Mężczyzna w rozkroku w komediowym wydaniu

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2015 13:00
W "Poranku Dwójki" gościć będziemy Michała Sufina oraz Matyldę Damięcką, którzy opowiedzą o nowym spektaklu Klubu Komediowego.
Aktorzy Klubu Komediowego grający w spektaklu Fabularny przewodnik po trzecim trymestrze
Aktorzy Klubu Komediowego grający w spektaklu "Fabularny przewodnik po trzecim trymestrze"Foto: materiały promocyjne

Na żywo

Główny bohater przedstawienia "Fabularny przewodnik po trzecim trymestrze" to mężczyzna na progu dojrzałości, wystawiony na najcięższą z prób i to przez własną rodzinę. O pomyśle na ten spektakl porozmawiamy po godz. 8.35.

Ponadto w audycji wysłuchamy rozmowy z Julitą Bator, autorką książki "Zamień chemię na jedzenie" - czyli poradnika o tym, jak jeść bez chemii i nie zbankrutować.

Poza tym w "Poranku Dwójki": "Słowo na dzień", "Melodie z górnej półki", "Archiwalnia", przegląd prasy, wiadomości kulturalne i oczywiście "Płyta tygodnia" - kolędy śpiewa Chór Filharmonii Narodowej pod dyrekcją Henryka Wojnarowskiego. Jest to nowy album firmy Warner Classics.

***

Na audycję "Poranek Dwójki" zapraszamy w poniedziałek (21.12) w godz. 6.00-9.00. Program poprowadzi Piotr Kędziorek.

bch/jp

Czytaj także

Pożar w Burdelu. Kabaretowy wentyl bezpieczeństwa dla Warszawy

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2014 16:32
- W Warszawie przeważa "ogólnowojskowy" repertuar, który mógłby być grany w każdym innym mieście. My tworzymy oryginalne spektakle dla lokalnej widowni, które jednocześnie dotykają tematów uniwersalnych – mówił w Dwójce Michał Walczak, współzałożyciel Pożaru w Burdelu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Daukszewicz: Niesiołowski ocalił mnie przed SB

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2015 18:55
- W 1976 roku w Zakopanem udało nam się bezkarnie zorganizować festiwal piosenki antyradzieckiej. Główną nagrodą była wódka Turówka - wspominał satyryk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Klawesyn w stylu rocka, czyli brzmienie Moliera

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2015 10:30
– Teatr, który tworzę z Januszem Wiśniewskim, od zawsze jest silnie uzależniony od muzyki – mówił Jerzy Satanowski, autor muzyki do spektaklu "Dziewice i mężatki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Artyści". Strzępka i Demirski kręcą serial

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2015 16:30
– Przed rozpoczęciem pracy obejrzeliśmy kilkadziesiąt seriali po kilka sezonów – mówiła Monika Strzępka, połowa słynnego teatralnego duetu reżyserskiego.
rozwiń zwiń