Polskie Radio
Section05
Adrian Zandberg

Adrian Zandberg: SLD jest blisko do PO i Nowoczesnej

– To byłoby bez sensu. Miejsce Sojuszu Lewicy Demokratycznej jest przy Platformie Obywatelskiej i Nowoczesnej – powiedział w Polskim Radiu 24 Adrian Zandberg. Członek zarządu partii Razem w ten sposób mówił o próbach podjęcia współpracy między SLD a jego ugrupowaniem.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Adrian Zandberg partia Razem SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej Platforma Obywatelska Nowoczesna PiS Prawo i Sprawiedliwość

Postulaty rodziców niepełnosprawnych "skromne"?

– Zgrywanie się, że nie ma pieniędzy, zaprzecza temu, co kilka dni przed protestem mówił premier Mateusz Morawiecki. Chełpił się, że mamy dziś w Polsce pieniądze na wszystko – mówił na antenie Trójki Jerzy Wenderlich (SLD). – Kilkaset złotych na rehabilitację to tak naprawdę bardzo skromne postulaty z perspektywy tych rodzin – stwierdził Adrian Zandberg (Razem).
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT Beata Michniewicz Jerzy Wenderlich Adrian Zandberg Sojusz Lewicy Demokratycznej partia Razem niepełnosprawni Elżbieta Rafalska Trójka

„Decyzje nieoczywiste moralnie należy pozostawić ludziom”

- Nie jest rolą państwa to, by podejmować za ludzi nieoczywiste moralnie decyzje, takie jak decyzja o aborcji. Decyzję taką powinna podejmować kobieta, a nie polityk, policjant albo prokurator – powiedział w audycji 24 Pytania jeden z liderów partii Razem Adrian Zandberg. Mówił także o priorytetach programu partii.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Adrian Zandberg partia Razem aborcja in vitro PiS Prawo i Sprawiedliwość

#spozaSejmu. Zandberg: mamy dziś w Sejmie dwa plemiona

- Kłopot, z którym mamy do czynienia jest taki, że w Sejmie mamy dzisiaj dwa plemiona. I te dwa plemiona patrzą na siebie z olbrzymia nieufnością. Podejrzewają się nawzajem o wszystko, co najgorsze. Potrzebujemy w taki sposób zbudować funkcjonowanie parlamentu, żeby pomimo tego faktu, pomimo tego braku zaufania, co chwila nie wybuchał podobnej skali kryzys - mówił w wywiadzie z portalem PolskieRadio.pl Adrian Zandberg z partii Razem.
Zobacz więcej na temat:  partia Razem smog Rodzina 500+ Adrian Zandberg NASZ WYWIAD #spozaSejmu