X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Bardzo Ważny Projekt

Czym zajmuje się Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości?

Polskę pod względem deficytów kadrowych przewyższa tylko Japonia - wynika z badania International Business Report, które objęło 33 kraje. W naszym kraju ponad połowa pracodawców ma problem ze znalezieniem pracowników z odpowiednim wykształceniem. "Lekarstwem" na braki kadrowe może być działalność Polskiej Agencji Rozwoju przedsiębiorczości. O jej działalności opowiadał w radiowej Trójce wiceprezes PARP.
Zobacz więcej na temat:  Bardzo Ważny Projekt

Wiceminister: Brexit lekcją i dla firm, i dla rządu

Wiceminister przedsiębiorczości i technologii Marcin Ociepa podkreśla, że w kwestii Brexitu lekcje do odrobienia mają zarówno władze, jak i przedsiębiorcy. Naszym obowiązkiem jest informować firmy i wspierać w poszukiwaniu nowych rynków oraz modyfikacji sposobu prowadzenia działalności gospodarczej, ale na samym końcu chodzi o to, by przedsiębiorca sam ocenił te nowe okoliczności, które się pojawią - powiedział gość audycji "Bardzo ważny projekt" w radiowej Trójce.
Zobacz więcej na temat:  Brexit Bardzo Ważny Projekt

Ekspert: firmy są zaskoczone wolnym 12 listopada

Mamy ostateczne potwierdzenie, że 12 listopada będzie dniem wolnym od pracy, także dla handlu - prezydent podpisał ustawę w tej sprawie. Łukasz Kozłowski z Pracodawców RP w radiowej Trójce zwracał uwagę, że firmy mogą mieć problem z dostosowaniem się do tej regulacji, zwłaszcza że do ostatniej chwili nie było tak naprawdę jasne, jaki kształt będą miały przepisy i czy obejmą też handel, co zaproponował Senat.
Zobacz więcej na temat:  Bardzo Ważny Projekt