X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
budżet

Sebastian Stodolak: wielkie firmy przyciąga do Polski kapitał ludzki

- Warszawa pod względem liczby biurowców jest trzecia w Europie. Jesteśmy ex aequo z Paryżem. Biurowce nie powstają na pustyni ekonomicznej. Coś tych inwestorów przyciąga - mówił na antenie Polskiego Radia 24 Sebastian Stodolak ("Dziennik Gazeta Prawna", Radio Wnet).
Zobacz więcej na temat:  Davos 2020 infrastruktura gospodarka polska ekonomia budżet rozwój wzrost gospodarczy firmy POLSKA Antoni Opaliński Polskie Radio 24

Anna Milczanowska: nie ma powodu, by zwoływać RBN, nie jesteśmy w żadnym konflikcie

- Rada Bezpieczeństwa Narodowego od początku nie była potrzebna, bo Polska nie jest w żadnym konflikcie, nie jesteśmy w żadnych sytuacjach bojowych. Przebywamy w Iraku z misją szkoleniową na zaproszenie tamtejszych władz - mówiła w Programie 1 Polskiego Radia Anna Milczanowska, poseł PiS.
Zobacz więcej na temat:  polityka POLSKA Irak Iran USA Donald Trump Krzysztof Świątek PiS Prawo i Sprawiedliwość budżet

TYLKO U NAS "Wyjątkowa sytuacja". Politycy o projekcie budżetu na 2020 r.

Do Sejmu trafił projekt budżetu na 2020 rok. Przewiduje on brak deficytu. Dochody i wydatki wyniosą po 435,3 miliardów złotych. - Budżet jest zrównoważony. To wyjątkowa sytuacja - tak przedłożony projekt komentuje poseł Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Rzymkowski. - Cała ustawa budżetowa budzi kilka wątpliwości - uważa natomiast poseł Lewicy Krzysztof Gawkowski.
Zobacz więcej na temat:  budżet Sejm gospodarka polska polityka POLSKA

Wyższe dochody Warszawy w 2020 roku, choć budżet "bardzo trudny"

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski, prezentując założenia na 2020 rok przychodów i wydatków stolicy, zapowiadał, że budżet będzie "bardzo trudny". Wynika to z nadmiernego obciążenia samorządów kosztami reformy edukacji oraz zmianami w przepisach o segregacji odpadów. Z powodu niedostatecznych środków w przyszłym roku zamrożone zostaną inwestycje: praski odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz przedłużenie Trasy Świętokrzyskiej.
Zobacz więcej na temat:  Warszawa budżet Rafał Trzaskowski