X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Grzegorz Schetyna

"Północ-Południe". Listy wyborcze partii politycznych

- Kilka zaskoczeń na listach Koalicji Obywatelskiej zapewne jest. Grzegorz Schetyna przedstawiając jedynki zadbał o to, aby sprawić wrażenie szerokiego frontu - powiedział w Polskim Radiu 24 prof. Jacek Reginia Zacharski, historyk i politolog z Uniwersytetu Łódzkiego. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 wybory parlamentarne opozycja koalicja obywatelska Prawo i Sprawiedliwość Grzegorz Schetyna SLD Kukiz'15 Włodzimierz Czarzasty

M. Gierej: narracja związana z LGBT nie sprzyja G. Schetynie

Goście Łukasza Warzechy rozmawiali między innymi o opozycji na polskiej scenie politycznej. Kamila Baranowska ("Do Rzeczy") uważa, że "Grzegorz Schetyna doszedł do wniosku, że przechył PO w lewo był zbyt mocny", Mariusz Gierej (mPolska24) ocenił, że narracja związana z LGBT "nie sprzyja" liderowi Platformy.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Koalicja Europejska Łukasz Warzecha Prawo i Sprawiedliwość wybory w Polsce Platforma Obywatelska Sojusz Lewicy Demokratycznej Polskie Stronnictwo Ludowe Grzegorz Schetyna

Marcin Horała: program KO niewiarygodny i niewykonalny

- Nie spodziewałbym się debaty prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego z liderem PO Grzegorzem Schetyną; nie urządza się meczów zespołów ekstraklasy z okręgówką - powiedział poseł PiS Marcin Horała. Ocenił, że program Koalicji Obywatelskiej jest niewiarygodny i niewykonalny.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Kaczyński Marcin Horała Grzegorz Schetyna koalicja obywatelska Platforma Obywatelska PiS wybory parlamentarne debata polityka

A. Borowski: Schetyna dla odzyskania władzy zrobi wszystko

- Grzegorz Schetyna jest człowiekiem kompletnie bezideowym. Z konserwatyzmu PO nic nie pozostało, ta partia dla odzyskania władzy jest gotowa poświęcić wszystkie idee i wartości - powiedział w Polskim Radiu 24 Adam Borowski, szef warszawskiego klubu "Gazety Polskiej" . Gościem audycji był także dr Andrzej Anusz, politolog z Instytutu Józefa Piłsudskiego.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Platforma Obywatelska opozycja wybory parlamentarne PSL Prawo i Sprawiedliwość Wiosna Roberta Biedronia Władysław Kosiniak-Kamysz Grzegorz Schetyna Kukiz'15 SLD

Prof. Mieczysław Ryba: w PO widać pragnienie władzy, które przesłania chęć dobrego rządzenia

- W interesie Grzegorza Schetyny nie powinna być tylko wygrana walka z PiS-em, w którą już pewnie nie wierzy, ale przede wszystkim to, aby po wyborach zostać jedyną opozycją na polskiej scenie politycznej - powiedział w "Sygnałach dnia" prof. Mieczysław Ryba.
Zobacz więcej na temat:  Henryk Szrubarz polityka program 500+ Platforma Obywatelska zjednoczona prawica Ursula von der Leyen Grzegorz Schetyna wybory parlamentarne Nasz komentarz

A. Szejnfeld: niektórzy upolityczniają sprawę Beaty Kempy

- Nie miałem żadnych złych przypadków w Brukseli. Zupełnie odwrotnie niż w Polsce, nigdy nie spotkałem się z atakiem w Brukseli. Tam ludzie mają do siebie zupełnie inne nastawienie, życzliwe i przyjazne - powiedział w Polskim Radiu 24 Adam Szejnfeld z Platformy Obywatelskiej, komentując czwartkowy atak na kierowcę posłanki PiS w europarlamencie, Beaty Kempy.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Adrian Klarenbach Adam Szejnfeld Grzegorz Schetyna Platforma Obywatelska koalicja obywatelska PSL SLD

Tadeusz Płużański: lider PO zagrał na rozbicie opozycji

- Niespecjalnie kibicuje ugrupowaniom opozycyjnym, ale wiem, że silna opozycja w Polsce jest potrzebna. Taka jednak nie będzie dopóki Grzegorz Schetyna będzie prowadził jej sprawy - powiedział w Polskim Radiu 24 Tadeusz Płużański. Gościem "Debaty dnia" był również Piotr Kubiak, publicysta Radia Gdańsk.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Grzegorz Schetyna Platforma Obywatelska koalicja obywatelska Tadeusz Płużański

C. Mech: 500+ to najlepszy program w całym trzydziestoleciu

Lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, przedstawiając propozycje programowe przed wyborami, obiecał m.in. utrzymanie dotychczasowych transferów socjalnych, obniżkę podatków i składek, a także dopłatę do niskich wynagrodzeń i skokową poprawę jakości usług publicznych. Pomysły PO w PR24 skomentował dr Cezary Mech, były wiceminister finansów.
Zobacz więcej na temat:  program 500+ Platforma Obywatelska Grzegorz Schetyna wybory parlamentarne