Polskie Radio
Section05
bz wbk

"Bez oparcia w faktach, mimo zaprzeczeń". CIR o materiale "GW" dot. handlu nieruchomościami

Żona premiera sprzedała działkę po cenie rynkowej, po wycenie rzeczoznawców. Ani ona, ani Mateusz Morawiecki nie mają żadnych relacji z nabywcami - informuje Centrum Informacyjne Rządu po publikacji "Gazety Wyborczej" ws. sprzedaży działki we Wrocławiu przez żonę premiera. Materiał tworzy nieistniejącą rzeczywistość - dodało CIR.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Gazeta Wyborcza Mateusz Morawiecki bz wbk nieruchomości

Santander: Mateusz Morawiecki nie dostał żadnej odprawy

W wydanym w czwartek oświadczeniu Santander Bank Polska wyjaśnia, że Mateuszowi Morawieckiemu po rezygnacji ze stanowiska prezesa BZ WBK "nie została przyznana żadna odprawa". Jest to odpowiedź na publikację byłego rzecznika BZW WBK Piotra Gajdzińskiego, który w książce "Delfin. Mateusz Morawiecki" stwierdził, że na szefa rządu czekają milionowe kwoty. Do sprawy odniósł się również szef KPRM Michał Dworczyk.
Zobacz więcej na temat:  polityka Mateusz Morawiecki premier santander consumer bank bz wbk TRANSMISJA

Bank Zachodni WBK po przejęciu Santander Consumer Bank stawia na kredyty konsumpcyjne i gotówkowe

Grupa Kapitałowa Banku Zachodniego WBK zwiększa dochody, stawia na kredyty konsumpcyjne i gotówkowe. Zdaniem Dyrektora Obszaru Rachunkowości Finansowej banku Wojciecha Skalskiego, dobre wyniki mogą napawać optymizmem zwłaszcza dlatego, że trzeci kwartał był dla banku pierwszym, w którym przejęto kontrolę nad spółką Santander Consumer Bank.
Zobacz więcej na temat:  bz wbk finanse santander consumer bank