X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
TRANSMISJA

TRANSMISJA Premier Mateusz Morawiecki przemawia w Strasburgu

W Polskim Radiu 24 trwa transmisja debaty plenarnej nad przyszłością Unii Europejskiej w Strasburgu. Po wystąpieniach europarlamentarzystów premier Mateusz Morawiecki zabrał głos w mowie końcowej. W trakcie debaty głos zabrali m.in. Ryszard Legutko (europoseł PiS) i Guy Verhofstadt (przewodniczący liberalnej frakcji ALDE).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Komisja Europejska Frans Timmermans POLSKA Mateusz Morawiecki TRANSMISJA

"Postępowanie ws. Amber Gold nadmiernie się ślimaczyło"

Zakończyło się przesłuchanie drugiego z zaplanowanych na poniedziałek świadków, byłego prokuratora apelacyjnego w Gdańsku Ireneusza Tomaszewskiego, przed sejmową komisją śledczą ds. Amber Gold. - Nie mam wrażenia, że sprawa Amber Gold została zamieciona pod dywan - ocenił Tomaszewski. Wcześniej, na pytania komisji odpowiadał b. prokurator okręgowy w Gdańsku Dariusz Różycki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Amber Gold komisja śledcza Sejm TRANSMISJA