X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
centralny port komunikacyjny

"Centralny Port Komunikacyjny szansą dla Polski"

Nowe lotnisko wraz z infrastrukturą, ma powstać między Łodzią a Warszawą i ma być jednym z największych przesiadkowych portów lotniczych w Europie. O możliwych korzyściach płynących z tej inwestycji rozmawiali w Polskim Radiu 24 posłowie Jarosław Sachajko (Kukiz'15) i Michał Cieślak (Porozumienie).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Adrian Klarenbach centralny port komunikacyjny transport komunikacja Warszawa POLSKA GOSPODARKA polityka

Poseł Kukiz'15 o budowie CPK: inwestycja na miarę Gdyni

- Taka duża inwestycja to jest zawsze dobry pomysł, pod warunkiem jednak, że będzie dobrze zrobiony. Diabeł tkwi w szczegółach. Jesli zbudujemy tylko duże lotnisko i nie skomunikujemy go odpowiednio, to ono będzie porzypominało tego słomianego misia z filmu Barei - mówił w "Sygnałach dnia" poseł Kuikiz'15 Piotr Apel.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA centralny port komunikacyjny Kukiz'15 Rozmowy Jedynki Sygnały Dnia Katarzyna Gójska Piotr Apel

Centralny Port Komunikacyjny. Prezydent podpisał ustawę

Prezydent Andrzej Duda podpisał specustawę, ułatwiającą budowę Centralnego Portu Komunikacyjnego. Nowe lotnisko ma powstać między Łodzią a Warszawą i ma być jednym z największych przesiadkowych portów lotniczych w Europie. Do tematu odniósł się w audycji „Gorący Temat” Mikołaj Wild, pełnomocnik rządu ds. CPK i wiceminister infrastruktury.
Zobacz więcej na temat:  centralny port komunikacyjny lotnictwo ministerstwo infrastruktury transport

"Rafał Trzaskowski nie dysponuje zmysłem propaństwowym"

– Rafał Trzaskowski wskazał kolejną dziedzinę, o której nie ma pojęcia – ocenił Miłosz Lodowski z portalu rebelya.pl. Wiele dyskusji wzbudziły słowa kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Warszawy, który uznał, że w Polsce nie jest potrzebny Centralny Port Komunikacyjny, bo Niemcy budują w Berlinie inne duże lotnisko.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Rafał Trzaskowski Platforma Obywatelska Niemcy centralny port komunikacyjny transport