Polskie Radio
Section05
Maciej Lasek

"Potrzebne jest nam nowe otwarcie". Maciej Lasek przed wyborami na nowego szefa klubu KO

- Wybory nowego przewodniczącego klubu parlamentarnego są nam potrzebne i potrzebne jest nam nowe otwarcie. Liczę na to, że w piątek dojdzie do takiego wyboru, a nasi koledzy i koleżanki podejmą decyzję po długiej dyskusji - powiedział w Polskim Radiu 24 Maciej Lasek, poseł Koalicji Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA koalicja obywatelska Platforma Obywatelska polityka Borys Budka opozycja Maciej Lasek Magdalena Złotnicka Polskie Radio 24

"Nikt nie ma prawa obrażać innych". Wiceszef MON odpowiada na słowa Laska o podkomisji smoleńskiej

 - Można się spierać, ale nikt nie ma prawa obrażania innych - stwierdził wiceszef MON Wojciech Skurkiewicz po wystąpieniu Macieja Laska (KO) na posiedzeniu komisji obrony. Szef podkomisji smoleńskiej Antoni Macierewicz zarzucił Laskowi fałszowanie materiału dowodowego i oszukiwanie narodu.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Maciej Lasek Antoni Macierewicz katastrofa smoleńska Wojciech Skurkiewicz

Kandydat PiS w Warszawie? "Decyzja po 10 kwietnia"

Decyzja zostanie ogłoszona już niedługo. To może nie jest jeszcze kwestia dni, ale naprawdę bardzo niewielu tygodniu – mówił w audycji 24 Pytania – Rozmowa Poranka Jacek Sasin, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów, odnosząc się do kwestii wyznaczenia przez PiS kandydata w wyborach prezydenckich w Warszawie. Dopytywany przez Dorotę Kanię, powiedział że kandydat PiS w stolicy będzie ogłoszony po 10 kwietnia. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 katastrofa w Smoleńsku Jacek Sasin Platforma Obywatelska Prawo i Sprawiedliwość Maciej Lasek Donald Tusk Rosja Antoni Macierewicz POLSKA