Polskie Radio
Section05
Donald Tusk

Dodatkowe siły na granicy. Premier: będę tam jutro

Donald Tusk napisał w mediach społecznościowych, że "ranny żołnierz jest pod dobrą opieką, jego rodzina także". - Skierowaliśmy na granicę dodatkowe siły - przekazał, dodając, że "będzie tam z samego rana". Rzeczniczka prasowa Wojskowego Zgrupowania Zadaniowego w rozmowie z nami potwierdziła informacje o stanie zdrowia funkcjonariusza. - Stan żołnierza jest poważny, ale stabilny - wyjaśniła.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA granica Białoruś premier Donald Tusk służby i bezpieczeństwo

"Wciąż Cię kocham". Premier pokazał wzruszające nagranie

W związku z Dniem Matki premier Donald Tusk podzielił się wspomnieniami. W mediach społecznościowych opublikował nagranie z 1967 roku. Para prezydencka zaś z okazji dzisiejszego święta życzyła wszystkim matkom, aby ich codzienność pełna była chwil szczęścia i spełnienia, a chwile trudu i wyrzeczeń zawsze przynosiły dobre owoce i prowadziły do radości.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA premier Donald Tusk Dzień Matki Andrzej Duda Agata Kornhauser-Duda prezydent życzenia społeczeństwo

TYLKO U NAS Politycy podzieleni ws. nowej komisji. "Trzeba to wyjaśnić"

Premier Donald Tusk wydał zarządzenie w sprawie powołania komisji do spraw badania wpływów rosyjskich i białoruskich w Polsce. Decyzję z zadowoleniem przyjęli politycy koalicji rządowej. - W ostatnich latach agenci białoruscy docierali aż do ministra sprawiedliwości. Trzeba to wyjaśnić - mówi Michał Szczerba z KO. Inaczej widzi to opozycja. - Nie wierzę w ich dobrą wolę - mówi o komisji Michał Urbaniak z Konfederacji. 
Zobacz więcej na temat:  Sejm Rosja PiS koalicja obywatelska TYLKO U NAS Białoruś służby specjalne Donald Tusk