X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
komisja śledcza

Zadania na miarę czasów

Z jednej strony chcemy doprowadzić do tego, żeby ocenić należycie tę historię powojenną, tę historię po 1989 roku, rozliczyć się z przeszłością, doprowadzić do pewnej normalnej oceny tych zdarzeń przeszłych, tych zdarzeń najważniejszych dla Polski, a z drugiej strony mamy ogromne zadania w tym życiu gospodarczym, mamy możliwość przestawienia kraju na inne tory. I to są zdarzenia epokowe.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sygnały Dnia komisja śledcza Prawo i Sprawiedliwość przemysław gosiewski Bronisław Geremek

Gwiazda ministra jednak błyszczy

Mariusz Błaszczak: "Moim zdaniem gwiazda pana ministra Gosiewskiego wciąż błyszczy i ma się bardzo dobrze". Przemysław Gosiewski:"Ja zajmowałem się, zajmuję i dalej będę zajmował się ważną sferą działalności rządu, jaką jest legislacja (...), natomiast pan minister Błaszczak będzie przede wszystkim koordynował te działania, które nie wiążą się bezpośrednio z legislacją".
Zobacz więcej na temat:  polityka Sygnały Dnia POLSKA PZU emerytura Białystok komisja śledcza