Polskie Radio
Section05
Lato z Radiem 2018

Lato z Radiem z pazurem. Tak bawiła się Gdynia

Organek, Monika Brodka, Coma, Tulia, Krzysztof Zalewski i wielu innych fantastycznych polskich artystów uświetniło jedyny w swoim rodzaju, największy niebiletowany koncert tego roku "Lato z Radiem Festiwal 2018". Dwie sceny, jedenaście godzin znakomitego grania, ponad sto tysięcy fanów muzyki, których do zabawy zachęcali dziennikarze Polskiego Radia. Zobacz, jak w ostatni weekend sierpnia bawiła się Gdynia!
Zobacz więcej na temat:  Lato z Radiem Lato z Radiem 2018 TYLKO U NAS MUZYKA KULTURA

Wielki finał Festiwalu „Lata z Radiem” w Gdyni

W Gdyni odbył się wielki finał Festiwalu "Lata z Radiem". Na dwóch scenach na Skwerze Kościuszki w Gdyni wystąpiło w sumie 16 artystów - między innymi: Coma, Kortez, Brodka i Daria Zawiałow. Na pierwszej z nich: "Polski Top" grali muzycy dobrze znani publiczności i słuchaczom, a na scenie "Idzie nowe"- młodzi, obiecujący artyści. Na temat wykonawców, a także organizacji i przebiegu wydarzenia mówił dyrektor artystyczny festiwalu Piotr Metz.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 KULTURA Gdynia Polskie Radio Piotr Metz Lato z Radiem Lato z Radiem 2018 Coma Kortez Brodka Daria Zawiałow

Lato z Radiem Festiwal okiem naszego radiowego drona! WIDEO

W Gdyni trwa święto radia. Na skwerze Kościuszki, w Parku Rady Europy oraz przy miejskiej plaży czekają na odwiedzających liczne atrakcje, animacje i propozycje spędzania wolnego czasu. Można dowiedzieć się, jak praca w radiu wygląda od kuchni. Audycje na żywo są nadawane między innymi z pokładu statku-muzeum "Dar Pomorza". A już jutro - niezwykły koncert, którego można słuchać również na antenach radiowych i na portalu PolskieRadio.pl. 
Zobacz więcej na temat:  TYLKO U NAS Lato z Radiem Lato z Radiem 2018