Polskie Radio
Section05
Jakub Niziński

ME siatkarzy: reprezentacja Polski w finale. "Zapowiada nam się niesamowita walka"

Wygrana w meczu ze Słowenią zapewniła siatkarskiej reprezentacji Polski awans do finału Mistrzostw Europy. W nim Biało-Czerwoni zmierzą się z Włochami. Jakie szanse na zwycięstwo mają podopieczni selekcjonera Nikoli Grbicia? - Zapowiada nam się niesamowita walka - ocenia Jakub Niziński z redakcji sportowej Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Karolina Rożej Daniel Wydrych Jakub Niziński Siatkówka ME siatkarzy 2023 Mistrzostwa Europy w siatkówce

Kolarskie święto. Podsumowujemy Tour de Pologne 2023 w Trójce [SPRAWDŹ]

Za nami 80. jubileuszowy Tour de Pologne 2023. Największe święto kolarstwa w Polsce na bieżąco relacjonowaliśmy w Trójce. Od startu w sobotę (29 lipca) aż do mety w piątek (4 sierpnia) dziennikarze Programu 3 polskiego Radia zapraszali na wejścia reporterskie oraz audycje specjalne, nadawane z etapowych miejscowości. Zapraszamy na podsumowanie! 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Dariusz Urbanowicz Jakub Niziński

80. Tour de Pologne. Cattaneo wygrał w Katowicach, Kwiatkowski trzeci w klasyfikacji generalnej

Szósty etap Tour de Pologne 2023 przebiegał przez Katowice. Na 16-kilometrowej trasie kolarze zmierzyli się w jeździe indywidualnej na czas. Zgodnie z przewidywaniami dziennikarzy ten etap sprawił, że doszło do przetasowań na szczycie klasyfikacji generalnej. O wszystkim może zadecydować ostatni etap z Zabrza do Krakowa.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Dariusz Urbanowicz Jakub Niziński Krzysztof Łoniewski Piotr Firan Michał Żołądkowski

Tour de Pologne: Maja Włoszczowska i Lech Piasecki w "Trzeciej stronie medalu" [WIDEO]

Maja Włoszczowska odbierała gratulacje za zwycięstwo w Tour de Pologne Amatorów, Lech Piasecki opowiadał o trasie tegorocznego Tour de Pologne, a Michał Kwiatkowski analizował II etap wyścigu, w którym zajął miejsce na podium – to wszystko mogli usłyszeć słuchacze Trójki podczas drugiego dnia polskiego klasyka kolarskiego.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Tour de Pologne 2023 Dariusz Urbanowicz Jakub Niziński maja włoszczowska Michał Kwiatkowski Lech Piasecki

80. Tour de Pologne w Polskim Radiu

Polskie Radio - jedyny radiowy patron medialny 80. Tour de Pologne zaprasza słuchaczy do śledzenia zmagań kolarzy najlepszych ekip świata. Dziennikarze Polskiego Radia są obecni na startach i metach poszczególnych etapów. Transmisje i codzienne relacje, poranne i wieczorne serwisy, plenerowe wydania audycji specjalnych, wywiady z czołowymi zawodnikami i premierowe podcasty oraz serwis tematyczny poświęcony wydarzeniu tdp.polskieradio.pl - to wszystko przygotowało Polskie Radio specjalnie w związku z 80. Tour de Pologne. 
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Tour de Pologne Tour de Pologne 2023 Andrzej Grabowski Krzysztof Kuzak Witold Lazar Dariusz Urbanowicz Jakub Niziński kolarstwo szosowe Kolarstwo rower

Orlen Wyścig Narodów 2023. Po pierwszym etapie Polak wiceliderem!

Dziś ok. godz. 11.00 ruszył tegoroczny kolarski Orlen Wyścig Narodów, przeznaczony dla zawodników do 23. roku życia. Pierwszy etap wystartował z węgierskiego Kaposváru, tego samego, który w ubiegłym roku gościł uczestników słynnego Giro d'Italia. I od razu wielkie emocje: już na 8 kilometrze trzech zawodników – Cole Kessler (USA), Nikolaj Mengel (Dania) oraz nasz reprezentant Michał Żelazowski – zainicjowało ucieczkę. I miedzy sobą rozegrali oni finisz, na którym pierwszy był Duńczyk, drugi – Polak, a trzeci – zawodnik z USA.
Zobacz więcej na temat:  Jakub Niziński Karol Gnat Radosław Nałęcz Trójka Węgry

Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn 2022. Polska broni tytułu!

Polscy siatkarze będą bronić mistrzowskiego tytułu w zaczynających się w piątek, 26 sierpnia, Mistrzostwach Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Imprezę, która odbywa się już po raz 20., organizują Polska wraz ze Słowenią. W pierwszym meczu nasza reprezentacja zmierzy się z Bułgarią.
Zobacz więcej na temat:  Siatkówka mistrzostwa świata Katowice lublana Gliwice Jakub Niziński Łukasz Sobolewski Trójka