X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
sondaże Polskiego Radia 24

Sondaż PR24: Polacy pozytywnie o nowym premierze

Polskie Radio 24 co tydzień publikuje nowy sondaż, który przygotowuje dla nas KANTAR Polska. Wyniki badania komentują na naszej antenie zaproszeni goście. W aktualnym badaniu zapytaliśmy Polaków m.in. o to, jak oceniają decyzję o dymisji premier Beaty Szydło, jak oceniają decyzję o powołaniu na stanowisko premiera Mateusza Morawieckiego? Interesowało nas także czy Beata Szydło odegra jeszcze ważną rolę w polskiej polityce?
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 sondaże Polskiego Radia 24 sondaże

Sondaż PR24: Czy Donald Tusk realizuje interesy Polski?

Polskie Radio 24 co tydzień publikuje nowy sondaż, który przygotowuje dla nas KANTAR Polska. Wyniki badania komentują na naszej antenie zaproszeni goście. W aktualnym badaniu zapytaliśmy Polaków o to, czy ich zdaniem Donald Tusk jako przewodniczący Rady Europejskiej realizuje interesy Polski? Gdyby w drugiej turze wyborów prezydenckich mieli wybrać między Andrzejem Dudą i Donaldem Tuskiem to na kogo oddaliby swój głos? Czy byliby skłonni zaakceptować jakąś formę odpłatności w zamian za wyższą jakość usług w publicznej służbie zdrowia? A także jak Polacy sądzą, czy Pałac Kultury i Nauki w Warszawie powinien zostać zburzony? 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 sondaże Polskiego Radia 24 sondaż

Sondaż PR24: UE strategicznym partnerem Polski

W przeprowadzonym dla Polskiego Radia 24 przez KANTAR Polska sondażu ankietowani wypowiedzieli się na temat tego, które państwo bądź organizacja międzynarodowa powinno być strategicznym partnerem Polski w najbliższych 20 latach. Najwięcej, 44 proc. badanych, odpowiedziało, że powinna to być Unia Europejska, 30 proc. – że Stany Zjednoczone, a 21 proc – że Niemcy. Wyniki te komentował w Polskim Radiu 24 Tomasz Grzegorz Grosse z Uniwersytetu Warszawskiego.
Zobacz więcej na temat:  Unia Europejska sondaż sondaże Polskiego Radia 24 sondaże Węgry

Reforma sądownictwa: Pytaliśmy o ocenę działań prezydenta

Polskie Radio 24 co czwartek publikuje nowy sondaż, który przygotowuje dla nas KANTAR Polska. Wyniki badania komentują na naszej antenie zaproszeni goście. W aktualnym badaniu zapytaliśmy Polaków m.in. o to, czy działania prezydenta Andrzeja Dudy związane z reformą sądownictwa wprowadzają istotne zmiany do propozycji przygotowanych przez PIS?
Zobacz więcej na temat:  sondaże Polskiego Radia 24 sondaż Komisja Weryfikacyjna