X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Borys Budka

Poseł PO: upadł mit prezesa Prawa i Sprawiedliwości

- Z pewnością legł mit prezesa jako osoby, która nie idzie do polityki dla pieniędzy. Legł mit osoby, która nie jest przygotowana do tego, żeby zajmować się biznesem. Jarosław Kaczyński występuje w roli wręcz dewelopera - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł Platformy Obywatelskiej Borys Budka, odnosząc się do wtorkowej publikacji "Gazety Wyborczej".
Zobacz więcej na temat:  Borys Budka Jarosław Kaczyński POLSKA Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska polityka

Borys Budka: jestem dumny, że pochodzę ze Śląska

Prawnik, doktor nauk ekonomicznych, samorządowiec, wykładowca akademicki i były minister. Gościem audycji "Nieznani Znani 24" był Borys Budka. Poseł Platformy Obywatelskiej wyjaśnił, skąd w młodym radcy prawnym wzięła się myśl, by zająć się polityką. Opowiedział również o swoim śląskim pochodzeniu i życiu prywatnym.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Borys Budka Platforma Obywatelska polityka Małgorzata Raczyńska Sejm

Biedroń: tresowaliście Nowacką, by dołączyła do KO

- Tresowaliście przez kilka miesięcy Barbarę Nowacką, by dołączyła do Koalicji Obywatelskiej i dzisiaj Koalicja Obywatelskiej ma notowania takie same albo mniejsze niż wcześniej - ocenił w czwartek prezydent Słupska Robert Biedroń, pytany o możliwość zjednoczenia partii opozycyjnych.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Robert Biedroń Barbara Nowacka koalicja obywatelska Słupsk Grzegorz Schetyna Borys Budka Dariusz Joński Jarosław Wałęsa

Borys Budka: politycy nie są od tego, by weryfikować sędziów

Projekty zmian w prawie o prokuraturze, w ustawie o Sądzie Najwyższym oraz w ustawie o Krajowej Radzie Sądownictwa wnieśli posłowie PiS. Propozycje dotyczą m.in. procedury obsadzania stanowisk sędziowskich w SN i procedury wyboru I prezesa SN. W Polskim Radiu 24 komentarz Borysa Budki (Platforma Obywatelska)
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Borys Budka Sejm Sąd Najwyższy Krajowa Rada Sądownictwa polityka reforma sądownictwa

Borys Budka: idę pokazać solidarność z Sądem Najwyższym

W środę rano przed budynkiem SN zgromadziło się kilkaset osób. Uczestnicy trzymają flagi Polski i UE, tabliczki z napisem "Konstytucja" oraz transparenty m.in. "Łapy precz od Sądu Najwyższego". - Mam nadzieję, że dziś będzie kolejny dzień w historii niezależnego Sądu Najwyższego – mówił w "Sygnałach dnia" Borys Budka z Platformy Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  Piotr Gociek Borys Budka Sąd Najwyższy Małgorzata Gersdorf opozycja POLSKA