X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
wyprawka

Elżbieta Rafalska: rząd realizuje "piątkę Morawieckiego"

Rozpoczęła się kampania informacyjna rządowego programu "Dobry start". Zakłada on, że każdy uczeń do 20. roku życia, a w przypadku dzieci z niepełnosprawnością, do 24. roku życia, otrzyma raz w roku 300 złotych wsparcia. O programie "Dobry start", w rozmowie z Polskim Radiem 24, mówiła Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej.
Zobacz więcej na temat:  wyprawka Elżbieta Rafalska rodzina Rodzina 500+ Polskie Radio 24 polityka POLSKA GOSPODARKA

Wyprawka szkolna dla każdego ucznia. "Dobrze, że pojawiło się takie świadczenie"

W Dzień Dziecka premier Mateusz Morawiecki podpisał rozporządzenie w sprawie wyprawki dla uczniów. W ramach programu "Dobry Start" każdy uczeń dostanie 300 złotych dofinansowania na książki i pomoce dydaktyczne od 1 września. Na temat świadczeń materialnych dla polskich rodzin, które proponuje polski rząd, rozmawiali goście audycji” Kapitał i Praca”.
Zobacz więcej na temat:  wyprawka szkoła edukacja Mateusz Morawiecki