Polskie Radio
Section05
transmisja na żywo

Niedziela Słowa Bożego. Transmisja Mszy św. z Bazyliki Świętego Krzyża w Warszawie

Zapraszamy do wysłuchania Mszy św. z kościoła seminaryjnego w Warszawie. Transmisja wideo dostępna jest w artykule. Dodatkowo w Programie 1 Polskiego Radia o godz. 19.00 będzie można wysłuchać transmisji liturgii z Bazyliki Świętego Krzyża w Warszawie.
Zobacz więcej na temat:  Msza święta Kościół transmisja na żywo religia Polskie Radio Koronawirus w Polsce aktualności katolickie wiara W POLSKIM RADIU POLSKA

Cykl "NT Live". Teatr na żywo w kinach

Najwięksi brytyjscy aktorzy, m.in. Ralph Fiennes, występują w transmitowanych do kin spektaklach: "Szaleństwa króla Jerzego" i "Antoniusza i Kleopatry". - Bardzo byśmy chcieli, by wizyta w kinie na spektaklu była namiastką wizyty w teatrze. Obserwujemy, że w mniejszych miejscowościach transmisje stają się tego rodzaju wydarzeniem - powiedziała w audycji "Weekend kulturalny" Katarzyna Gardzina-Kubała, krytyk baletowy, dziennikarka.
Zobacz więcej na temat:  KULTURA TEATR kino transmisja na żywo balet

Komisja Weryfikacyjna badała sprawę Chmielnej 70

Komisja Weryfikacyjna w czwartek badała reprywatyzację kolejnych warszawskich nieruchomości. Tym razem chodzi o działki na Placu Defilad. Zeznania składa między innymi wiceprezydent Warszawy Jarosław Jóźwiak. - Nieprzyjęcie ustawy reprywatyzacyjnej największym grzechem klas politycznych - powiedział były urzędnik warszawskiego Ratusza. Jóźwiak: nieprzyjęcie ustawy reprywatyzacyjnej największym grzechem klas politycznych. 
Zobacz więcej na temat:  Komisja Weryfikacyjna Patryk Jaki Ministerstwo Sprawiedliwości Sebastian Kaleta Hanna Gronkiewicz-Waltz TRANSMISJA transmisja na żywo reprywatyzacja dzika reprywatyzacja