X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
youtube

YouTube'owe doradztwo, ale i biznes. Kim są influencerzy?

Marketing coraz bardziej przenosi się do sieci. Tam w reklamowaniu produktów szczególną rolę odgrywają tzw. influencerzy. Wielu z nas podświadomie czuje, kim są takie osoby, ale nie potrafi tego opisać - zresztą trudno jest w skrócie zdefiniować, kim jest influencer. Warto to jednak wiedzieć, bo takie osoby wpływają na życie nasze, naszych dzieci, a przy tym zarabiają niezłe pieniądze. I to wszystko w teoretycznie "wirtualnej" rzeczywistości.
Zobacz więcej na temat:  youtube Aleksandra Tycner

Szefowa YouTube'a w Polsce na niepodległościowych obchodach

Susan Wojcicki, prezes YouTube'a, gościła w Polsce w związku z obchodami 100. rocznicy odzyskania niepodległości. W niedzielę spotkała się z najważniejszymi politykami w kraju – premierem Mateuszem Morawieckim i prezydentem Andrzejem Dudą. Rozmawiała także z Jarosławem Kaczyńskim.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Warszawa niepodległość youtube Mateusz Morawiecki Andrzej Duda Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość