Polskie Radio
Section05
#zostańwdomu

"Klasyka polskiego dramatu", czyli "Zostań w domu" ze słuchowiskami Polskiego Radia

Wszystkie anteny Polskiego Radia zmieniają ramówkę i w ramach akcji #zostańwdomu oferują słuchaczom najlepszą kulturę zarówno w polskim, jak i zagranicznym wydaniu. Również w postaci słuchowisk opartych na klasycznych oraz współczesnych tekstach – jak zawsze w mistrzowskich interpretacjach rodzimych gwiazd kina, telewizji, estrady i teatru radiowego.
Zobacz więcej na temat:  słuchowisko #zostańwdomu

POLSKIE RADIO "Zostań w domu" i słuchaj Polskiego Radia. Zobacz, co przygotowaliśmy!

Klasyczne powieści i najnowsze radiowe adaptacje literatury w mistrzowskich interpretacjach, a także retransmisje koncertów zarejestrowanych przez anteny - to wszystko można znaleźć w Polskim Radiu, które wspiera akcję #zostańwdomu i - z myślą o słuchaczach - stale poszerza swoją ofertę kulturalną. Szczegółowe informacje dot. oferty poszczególnych anten w poniższym artykule.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio Koronawirus w Polsce media Dwójka Trójka Czwórka W POLSKIM RADIU #zostańwdomu

"Zostań w domu" – słuchaj radiowej Trójki!

Klasyczne powieści i lektury w mistrzowskich, aktorskich interpretacjach, ale również najnowsze radiowe adaptacje literatury krajowej i światowej, audycje satyryczne i słuchowiska – to wszystko w wykonaniu najznakomitszych polskich artystów będzie można usłyszeć w najbliższych dniach na naszej antenie. Trójka, wspierając akcję #zostańwdomu specjalnie z myślą o Słuchaczach stale poszerza swoją ofertę kulturalną.
Zobacz więcej na temat:  radio Trójka proza słuchowisko słuchowisko dla dzieci rozrywka Maria Peszek Przemysław Bluszcz Jan Brzechwa Piotr Fronczewski Maria Seweryn #zostańwdomu

KOMUNIKAT Jeszcze więcej polskiej muzyki w Polskim Radiu

Polskie Radio nadaje na swoich antenach jeszcze więcej polskiej muzyki. W zmienionych dla słuchaczy ramówkach pojawiły się nie tylko nowe audycje informacyjne, edukacyjne i poradnicze, czy słuchowiska dla najmłodszych ale także nowe audycje muzyczne prezentujące twórczość naszych autorów i wykonawców. W ten sposób Polskie Radio wspiera polskich twórców w czasie, gdy zostały odwołane koncerty.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio radio W POLSKIM RADIU POLSKA MUZYKA #zostańwdomu

Słuchowiska, koncerty, podcasty - Polski Radio poleca

Zamknięte kina, teatry, sale koncertowe. W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce rząd podjął decyzję o zamknięciu instytucji kultury. To czas, kiedy można skorzystać z bogatej oferty kulturalnej Polskiego Radia: słuchowisk, retransmisji koncertów, audycji czy podcastów. 
Zobacz więcej na temat:  choroby zakaźne POLSKA Polskie Radio koronawirus Koronawirus w Polsce Kościół wiara KULTURA W POLSKIM RADIU #zostańwdomu