Polskie Radio
Section05
Bartłomiej Misiewicz

Bartłomiej Misiewicz: wypowiedź posła Misiło była bezczelna

- Wypowiedź posła Piotra Misiło zmusiła mnie do zabrania głosu publicznie. Granice wytrzymałości moich bliskich zostały przekroczone, było to dla mnie obraźliwe, nie zgadzam się na to - ocenił w Rozmowie PR24 Bartłomiej Misiewicz. Były rzecznik prasowy MON pozwał posła Nowoczesnej o ochronę dóbr osobistych. Domaga się publikacji przeprosin na oraz 40 tysięcy złotych na cele charytatywne.
Zobacz więcej na temat:  Bartłomiej Misiewicz Ministerstwo Obrony Narodowej Antoni Macierewicz POLSKA

Bartłomiej Misiewicz pozywa posła. "Do zobaczenia w sądzie"

"Panie @Piotr_Misilo zgodnie z obietnicą: do zobaczenia w Sądzie. Liczę, że zachowa się Pan równie odważnie jak w @tvp_info u red. @michalrachon 4 marca br. i nie będzie Pan unikał odebrania pozwu od listonosza" - takiej treści wpis pojawił się w piątek na prywatnym koncie twitterowym Bartłomieja Misiewicza. "Polemika z głupstwem nobilituje je bez potrzeby" - odpowiada poseł Nowoczesnej.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Bartłomiej Misiewicz sąd Ministerstwo Obrony Narodowej Nowoczesna

Poseł Kukiz'15: gabinety polityczne to fabryka Misiewiczów

Paweł Kukiz ujawnił list, skierowany do niego 29 grudnia 2016 roku, przez ministra obrony narodowej. Antoni Macierewicz oskarżył w nim adresata o to, że wpisuje się w kampanię nienawiści przeciwko Bartłomiejowi Misiewiczowi. – Nadszedł czas, by pokazać w jak dziwny sposób podchodzi do swojego podwładnego minister Macierewicz – mówił w audycji Rozmowa Poranka – 24 Pytania Piotr Apel z Kukiz’15.
Zobacz więcej na temat:  Kukiz'15 Piotr Apel Antoni Macierewicz Bartłomiej Misiewicz Paweł Kukiz Ministerstwo Obrony Narodowej

"Antoni Macierewicz szkodzi własnej partii"

Komisja powołana przez PiS oceniła, że Bartłomiej Misiewicz nie ma kompetencji do pełnienia funkcji publicznych. W związku z kontrowersjami wokół swojej osoby, sam były rzecznik MON zrezygnował z członkostwa w partii. Jak oceniał w audycji Punkt Widzenia Bartłomiej Radziejewski z „Nowej Konfederacji”, konsekwencje ponieść powinien nie tylko Misiewicz, ale także jego polityczny protektor – Antoni Macierewicz.
Zobacz więcej na temat:  Antoni Macierewicz Bartłomiej Misiewicz Ministerstwo Obrony Narodowej PiS

Poseł PO: Misiewicz to symbol patologicznego zjawiska

Komisja powołana przez PiS oceniła, że Bartłomiej Misiewicz nie ma kwalifikacji do pełnienia funkcji w sferze administracji publicznej, czy też spółkach Skarbu Państwa. – Misiewicz to dla nas symbol patologicznego zjawiska, czyli totalnego obsadzania stanowisk przez niekompetentnych ludzi – mówił w Rozmowie Poranka Michał Szczerba, poseł Platformy Obywatelskiej.
Zobacz więcej na temat:  polityka Bartłomiej Misiewicz PiS Michał Szczerba Platforma Obywatelska Ministerstwo Obrony Narodowej Antoni Macierewicz

PiS bez Misiewicza. Były rzecznik MON „dostał po uszach”

Premier Beata Szydło popiera stanowisko komisji powołanej przez PiS ws. Bartłomieja Misiewicza i przeprasza za jego zachowanie. W Debacie Dnia Polskiego Radia 24 o kontrowersjach, które w ostatnich miesiącach pojawiały w związku z byłym rzecznikiem Ministerstwa Obrony Narodowej, mówili Agnieszka Burzyńska z „Faktu” i Krzysztof Ziemiec z Telewizji Polskiej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Antoni Macierewicz Jarosław Kaczyński Polska Grupa Zbrojeniowa Bartłomiej Misiewicz PiS Krzysztof Ziemiec Beata Szydło Ministerstwo Obrony Narodowej Grzegorz Osiecki

Eksperci o rezygnacji Bartłomieja Misiewicza z członkostwa w PiS

Bartłomiej Misiewicz po zawieszeniu go w prawach członka PiS i posiedzeniu komisji mającej zbadać szczegóły jego kariery zawodowej, zrezygnował z członkostwa w ugrupowaniu. W Polskim Radiu 24 komentarz ekspertów ds. wizerunku politycznego – Zbigniewa Lazara i Andrzeja Pomarańskiego.
Zobacz więcej na temat:  Bartłomiej Misiewicz Jarosław Kaczyński Polska Grupa Zbrojeniowa Ministerstwo Obrony Narodowej Antoni Macierewicz PiS