X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Franciszek Macharski

relacja Uroczystości pogrzebowe kardynała Franciszka Macharskiego

Prezydent, premier, parlamentarzyści, Episkopat Polski i tłumy wiernych wzięły w piątek udział w pogrzebie byłego metropolity krakowskiego kard. Franciszka Macharskiego. Kardynał został pochowany w Katedrze na Wawelu, w krypcie biskupów krakowskich, obok kard. Adama Sapiehy. Były metropolita krakowski zmarł 2 sierpnia, w wieku 89 lat.
Zobacz więcej na temat:  aktualności katolickie Franciszek Macharski Kościół Kraków małopolskie Odeszli 2016 religia wiara

Ostatnie pożegnanie kardynała Franciszka Macharskiego

Dziś w Katedrze na Wawelu (o godzinie 11.00) odbędą się główne uroczystości pogrzebowe kardynała Franciszka Macharskiego. Zostanie on pochowany w wawelskiej krypcie biskupów krakowskich, która znajduje się pod konfesją Świętego Stanisława. Były metropolita krakowski zmarł 2 sierpnia, w wieku 89 lat. Po jego śmierci na Wawelu zabił Dzwon Zygmunt.
Zobacz więcej na temat:  aktualności katolickie Franciszek Macharski Kościół Kraków małopolskie Odeszli 2016 religia wiara