X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
wybory samorządowe

Poseł PO: podczas wizyty w USA prezydent nic nie załatwił

- Jestem absolutnym zwolennikiem stałej obecności sił USA w Polsce. Chciałbym jednak, żeby taki "fort" nosił imię K. Pułaskiego czy T. Kościuszki, a nie Donalda Trumpa, bardzo kontrowersyjnego prezydenta - mówił w Rozmowie PR24 Michał Szczerba, poseł Platformy Obywatelskiej. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 wybory samorządowe wybory samorządowe 2018 Michał Szczerba Platforma Obywatelska Mateusz Morawiecki USA wojsko polityka Donald Trump Andrzej Duda

Wybory samorządowe. Komunikacja miejska problemem Gdańska

Funkcjonowanie komunikacji miejskiej jest jednym z głównym problemów Gdańska. W przedwyborczej debacie Polskiego Radia 24 i Radia Gdańsk o receptach na rozwiązanie problemów związanych z transportem zbiorowym rozmawiali Andrzej Ceynowa (SLD), Jacek Hołubowski (Gdańsk Tworzą Mieszkańcy), Elżbieta Jachlewska (Lepszy Gdańsk), Kacper Płażyński (Prawo i Sprawiedliwość).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 wybory samorządowe wybory samorządowe 2018 Wybory samorządowe 2018 - debaty Polskiego Radia 24 Gdańsk komunikacja miejska regiony

Jacek Wojciechowicz: nie miałem nic wspólnego z reprywatyzacją

- Nigdy nie byłem nominowany przez zarząd Platformy Obywatelskiej na stanowisko pierwszego zastępcy Hanny Gronkiewicz-Waltz. To była jej indywidualna decyzja. Mój udział w życiu partyjnym był dość słaby i zarząd miał o to do mnie pretensje. Kiedy się jednak zostaje wiceprezydentem Warszawy, to jeśli chce się uczciwie do tego podejść, nie ma czasu na partyjne nasiadówki. - mówił w Polskim Radiu 24 Jacek Wojciechowicz, kandydat na prezydenta Warszawy. 
Zobacz więcej na temat:  polityka reprywatyzacja Warszawa wybory samorządowe

Patryk Jaki: Warszawa będzie otwarta dla wszystkich

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy Patryk Jaki podczas konferencji prasowej zapowiedział otwartą Warszawę dla wszystkich, którzy chcą ciężko dla niej pracować oraz odniósł się do słów swojego kontrkandydata Rafała Trzaskowskiego, który na antenie Polsat News powiedział, że swoją ofertę kieruje do "warszawiaków z krwi i kości".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Patryk Jaki zjednoczona prawica Warszawa wybory samorządowe

Tomasz Latos (PiS): mamy pomysł na Polskę

- Jestem optymistą w kwestii naszego zwycięstwa w wyborach do sejmików wojewódzkich. Nie po to obywatele obdarzyli nas zaufaniem trzy lata temu, nie po to konsekwentnie zmieniamy Polskę, byśmy byli zatrzymani w połowie drogi. Trzeba również zmieniać małe ojczyzny - mówił w audycji 24 Pytania - Rozmowa Poranka Tomasz Latos, poseł Prawa i Sprawiedliwości, kandydat na prezydenta Bydgoszczy. - Mamy pomysł na Polskę, jesteśmy zdeterminowani, by służyć ludziom - dodawał. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 wybory samorządowe wybory samorządowe 2018 Bydgoszcz

Szef warszawskich struktur Nowoczesnej: Rafał Trzaskowski najlepszym kandydatem Koalicji Obywatelskiej

– Uważam, że dołączenie ugrupowania Barbary Nowackiej do Koalicji Obywatelskiej jest wzmocnieniem dla naszych list wyborczych – powiedział Sławomir Potapowicz, szef warszawskich struktur Nowoczesnej. W Polskim Radiu 24 rozmowa o zbliżających się wyborach samorządowych, trwającej kampanii oraz o pomysłach na zmiany w transporcie publicznym w warszawskim Wawrze.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka Warszawa wybory samorządowe wybory samorządowe 2018 Nowoczesna