X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Krzysztof Skowroński

SDP wobec rezolucji niemieckich dziennikarzy

W ostatnich dniach Niemiecki Związek Dziennikarzy (DJV) ogłosił swoją rezolucję na temat sytuacji mediów w Polsce. Ich opinia jest krytyczna i sugeruje, że wolność dziennikarzy w naszym kraju jest konsekwentnie ograniczana. Uchwałę DJV skrytykowało Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, nazywając je przekłamywaniem faktycznej sytuacji.
Zobacz więcej na temat:  Trójka społeczeństwo media SDP dziennikarze Wojciech Reszczyński Piotr Legutko Jolanta Hajdasz Krzysztof Skowroński

Unijni liderzy podpisali Deklarację Rzymską

W Rzymie podczas unijnego szczytu w 60. rocznicę Traktatów Rzymskich, szefowie 27 państw członkowskich, w tym Polski, podpisali wspólną deklarację, która określa przyszłość Unii Europejskiej. Premier Włoch powiedział podczas ceremonii, że ojcami założycielami Wspólnoty kierowała piękna obsesja – nie dzielić, ale łączyć. O szczycie mówili w audycji Podsumowanie Tygodnia Sławomir Jastrzębowski (Super Express), Krzysztof Skowroński (Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich), Adam Buła (Polska Press) i Tomasz Krzyżak (Rzeczpospolita).
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Skowroński Jarosław Kaczyński Rzym Unia Europejska

Komentarze po wypadku rządowego auta. "BOR nie działa"

Do wypadku z udziałem rządowej kolumny doszło w piątek, około godziny 18.30 na ulicy Powstańców Śląskich w Oświęcimiu. Kierujący seicento 21-latek podczas manewru skrętu zajechał drogę limuzynie, w którym jechała premier. Jej kierowca, próbując uniknąć zderzenia, zjechał na pobocze, gdzie zderzył się z drzewem.O wypadku rozmawiali goście audycji Podsumowanie Tygodnia Ewa Zarzycka (p.o. redaktora naczelnego tygodnika „Solidarność”), Michał Matys (Duży Format), Krzysztof Skowroński (prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich) i Przemysław Harczuk (Super Express).
Zobacz więcej na temat:  polityka wypadek Beata Szydło Oświęcim Krzysztof Skowroński Ewa Zarzycka