Polskie Radio
Section05
Ralph Kamiński

Anna Dymna: nigdy w życiu nie myślałam, żeby zakładać jakąkolwiek fundację

- W 1999 roku moje życie się zmieniło. Poznałam osoby z niepełnosprawnością intelektualną. Okazało się, że rozumiem, co oni czują, czego ode mnie żądają, poczułam się kochana i potrzebna najbardziej na świecie - mówiła w Dwójce Anna Dymna, aktorka teatralna i filmowa, a także działaczka społeczna, która 20 lat temu założyła Fundację Anny Dymnej "Mimo Wszystko".
Zobacz więcej na temat:  Anna Dymna aktor aktorzy aktorstwo jubileusz Małgorzata Szymankiewicz KULTURA Dwójka Ralph Kamiński Jacek Cygan piosenka Mimo Wszystko

Young Arts Festival 2023 w Krośnie - pop, jazz i klasyka

- Publiczność dzieli się z nami swymi przeżyciami po koncertach. W tym roku na festiwalu wracamy do kontrowersyjnych zestawień gatunkowych. Trochę za to obrywamy, ale sztuka nie jest po to, aby siedzieć wygodnie w fotelu, ale się z niego wyrywać - mówił w Dwójce Bartłomiej Tełewiak, dyrektor artystyczny Young Arts Festival, który odbędzie się od 21 do 23 lipca 2023 roku.
Zobacz więcej na temat:  muzyka współczesna Krosno Jakub Kukla Dwójka Ralph Kamiński

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022. Święto muzyki pod patronatem Trójki

Katowicka Strefa Kultury już wkrótce będzie tętnić muzycznym pulsem. 21 lipca rozpocznie się tam 17. edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Impreza potrwa trzy dni, a wśród gwiazd są m.in. Ralph Kaminski oraz zespoły Moderat, The Cinematic Orchestra i Fisz Emade Tworzywo.
Zobacz więcej na temat:  Trójka MUZYKA muzyka hp Tauron Nowa Muzyka Moderat Fisz Emade Tworzywo patronat The Cinematic Orchestra Ralph Kamiński