X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Ryszard Kalisz

Ryszard Kalisz rozdarty między Platonem a Arystotelesem

- Platon mówił o dążeniu do szczęścia, czyli zalążku felicytologii. Dla niego piękno, mądrość i szczęście to proces. Największą radością jest ich poszukiwanie. Jest niezwykle potrzebne, aby każdy dążył do satysfakcji. To samo dotyczy polityki. Jeśli chcemy wrócić do Platona, to satysfakcja ludu, czyli wyborców powinna być dominująca - podkreślił Ryszard Kalisz w wyjątkowym wydaniu "Salonu politycznego Trójki".
Zobacz więcej na temat:  Barbara Marcinik Ryszard Kalisz Trójka

Leszek Miller o referendum w Warszawie: szansę na zmianę dadzą dopiero wybory

- Trzeba dążyć do zmiany władz w stolicy, ale za pomocą procedury wyborczej, a wybory już za rok. I to jest główne pole walki o lepszą Warszawę. Do tych wyborów Sojusz Lewicy Demokratycznej się przygotowuje i wystąpi z własnym kandydatem - mówił w Jedynce Leszek Miller.
Zobacz więcej na temat:  Hanna Gronkiewicz-Waltz Leszek Miller PiS referendum w Warszawie Ryszard Kalisz SLD Sojusz Lewicy Demokratycznej