X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
prostytucja

Sprawa mieszkania posła PO. "Napięcia i emocje polityków"

Prostytutki świadczą usługi w szczecińskim apartamencie posła Platformy Obywatelskiej Stanisława Gawłowskiego? Takie ustalenia ogłosiło Radio Szczecin. Rozgłośni udało się nieoficjalnie ustalić, z trzech niezależnych źródeł, kto jest właścicielem nieruchomości. Do tego tematu w magazynie „Północ-Południe” odniósł się prof. Jacek Reginia-Zacharski, politolog z Uniwersytetu Łódzkiego.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Stanisław Gawłowski Platforma Obywatelska prostytucja

„ONZ szacuje liczbę osób zniewolonych na 20 milionów”

Polska po raz kolejny została zakwalifikowana do grupy krajów spełniającej najwyższe standardy przeciwdziałania i zwalczania handlu ludźmi. Tak wynika z najnowszego dorocznego raportu Departamentu Stanu USA. Autorzy podkreślili w nim „poważne i trwałe” wysiłki rządu na rzecz walki z tym zjawiskiem. Doroczny raport jest najobszerniejszym źródłem informacji o działaniach rządów na rzecz walki z handlem ludźmi - obejmuje 187 państw. O świadomości Polaków nt. handlu ludźmi mówiła w Polskim Radiu 24 Joanna Garnier z Fundacji La Strada.
Zobacz więcej na temat:  praca prostytucja