X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Światowe Dni Młodzieży

Rejs Niepodległości. Darem Młodzieży dookoła świata

20 maja 2018 roku Dar Młodzieży wypłynie w długi rejs. Wśród załogi żaglowca znajdą się laureaci konkursu Rejs Niepodległości. Na czas Światowych Dni Młodzieży żaglowiec przybije do Panamy. O konkursie oraz samym rejsie powiedzieli w "Czterech porach roku" Monika Burczaniuk z Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Sródlądowej oraz prof. Henryk Śniegocki z Akademii Morskiej w Gdyni.  
Zobacz więcej na temat:  Marta Januszewska Światowe Dni Młodzieży Gdynia Panama

"Franciszek chce być jak najbliżej człowieka"

Rok, który minął od Światowych Dni Młodzieży w Krakowie to dobra okazja, by wspomnieć o tym, co robi papież Franciszek dla młodzieży. W przybliżeniu postaci papieża Franciszka może pomóc książka „Halo, tu Franciszek. Prywatne rozmowy Papieża”. O książce i ŚDM mówiła w Polskim Radiu 24 Dorota Abdelmoula z Katolickiej Agencji Informacyjnej i była rzeczniczka ŚDM 2016.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 papież Franciszek Światowe Dni Młodzieży religia

Mija rok od Światowych Dni Młodzieży w Krakowie

- Udział w Światowych Dniach Młodzieży doładował mnie ogromną ilością życiowej energii - powiedział Jan Sochoń, jeden z wolontariuszy w czasie ŚDM 2016. W dniach 29-30 lipca w tym samym miejscu, w którym dwanaście miesięcy temu papież Franciszek spotkał się z młodymi, odbędą się obchody 1. rocznicy ŚDM w Krakowie. W Polskim Radiu 24 ich uczestnicy wspominali wydarzenie sprzed roku, a także powiedzieli, jakie miało dla nich znaczenie.
Zobacz więcej na temat:  Światowe Dni Młodzieży chrześcijaństwo