X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Stefan Wyszyński

Dziedzictwo ideowe "Solidarności"

– Korpus wspólnych przekonań ludzi „Solidarności” był oparty na wezwaniach o charakterze moralnym – powiedział dr Krzysztof Mazur, filozof i politolog. W audycji „Rozpruwacz Kulturalny”, przy okazji ukazania się książki gościa Polskiego Radia 24 „Przekroczyć nowoczesność. Projekt polityczny ruchu społecznego Solidarność", rozmowa na temat dziedzictwa ruchu solidarnościowego i analiza jego korzeni ideowych.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Solidarność Jan Paweł II Stefan Wyszyński

PR udostępni nagrania Jana Pawła II i kard. Wyszyńskiego

Polskie Radio podpisało list intencyjny z Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego w sprawie współpracy. Muzeum otrzyma dostęp do dźwiękowych materiałów Polskiego Radia, dotyczących papieża-Polaka i Prymasa Tysiąclecia. W Polskim Radiu 24 rozmowa z Marcinem Adamczewskim, dyrektorem Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego. 
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Jan Paweł II Jacek Sobala Stefan Wyszyński papież