Polskie Radio
Section05
targi motoryzacyjne

PRK na Poznań Motor Show 2022

Poznań Motor Show to obowiązkowy punkt na naszej mototargowej mapie Polski! Nie mogło nas tam zabraknąć! Po przerwie spowodowanej pandemią wracamy do stolicy Wielkopolski. Jesteśmy na uznawanych za najbardziej prestiżowe targi motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej. Impreza trwa do jutra, a motywem przewodnim jest elektromobilność.
Zobacz więcej na temat:  kierowca kierowcy Radio kierowców Polskie Radio Kierowców motoryzacja samochody targi motoryzacyjne targi targi samochodowe Polskie Radio Wydarzenia ŚWIAT GOSPODARKA Poznań POLSKA

Największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowej. W Poznaniu króluje elektromobilność

"Droga do elektromobilności" – pod takim hasłem odbywają się w tym roku Poznań Motor Show, największe targi motoryzacyjne w Europie Środkowej. Na zwiedzających czeka bogata ekspozycja samochodów, motocykli, kamperów, przyczep kempingowych oraz samochodów ciężarowych, jednak króluje elektryczność i elektromobilność.
Zobacz więcej na temat:  społeczeństwo motoryzacja elektromobilność Poznań targi motoryzacyjne Karol Gnat Trójka samochody elektryczne

Targi motoryzacyjne we Frankfurcie. "Elektryki" w natarciu

Kanclerz Niemiec Angela Merkel zainaugurowała w czwartek 68. edycję jednych z najważniejszych na świecie targów motoryzacyjnych - IAA we Frankfurcie nad Menem. W tym roku przebiegają one w cieniu kryzysu niemieckiej branży samochodowej i przestawiania branży na napędy alternatywne – głównie elektryczne. Stąd na targach prawdziwy wysyp elektrycznych propozycji.
Zobacz więcej na temat:  targi motoryzacyjne samochody elektryczne samochody Frankfurt ŚWIAT