X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Adrian Klarenbach

Eugeniusz Tyrajski ps. "Sęk": szczęścia nie wolno omijać

"Każdy z nas szczęścia pragnie, wręcz pożąda, o szczęściu marzy w rozmyślań godzinie, nikt jednak nie wie, jak szczęście wygląda, i gdy je spotka to często ominie". - Szczęścia nie wolno omijać, kiedy się na nie trafia - mówił na antenie Polskiego Radia 24 bohater Powstania Warszawskiego Eugeniusz Tyrajski ps. "Sęk".
Zobacz więcej na temat:  II wojna światowa Warszawa Powstanie Warszawskie Adrian Klarenbach HISTORIA

Mirosława Stachowiak-Różecka: taśmy to sposób na przykucie uwagi

- Nie rozumiem tej całej akcji, dla mnie to zła taktyka. Ostatnie tygodnie kampanii wykorzystałabym na rozmowę z Polakami o konstruktywnych propozycjach, co warto zrobić dla Polski samorządowej – mówiła w "Rozmowie PR 24” Mirosława Stachowiak-Różecka. Posłanka Prawa i Sprawiedliwości skomentowała w ten sposób publikacje portalu Onet dotyczące afery taśmowej i nagrań z rozmów obecnego premiera Mateusza Morawieckiego. 
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Prawo i Sprawiedliwość Adrian Klarenbach afera taśmowa Mateusz Morawiecki

Jarosław Sellin: KE wykracza poza swoje kompetencje

- Mamy tradycję respektowania wyroków Trybunału Konstytucyjnego Unii Europejskiej – mówił w "Rozmowie PR24” Jarosław Sellin. Wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego skomentował w ten sposób pozew przeciwko Polsce skierowany przez Komisję Europejską do TSUE za ustawę o Sądzie Najwyższym.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Jarosław Sellin Adrian Klarenbach Komisja Europejska Unia Europejska Trybunał Sprawiedliwości UE Platforma Obywatelska opozycja