Polskie Radio
Section05
Adrian Klarenbach

Terlecki ws. katastrofy w Smoleńsku: nie wierzę w przypadki

 Nie wierzę w przypadki; nie wierzę w katastrofę, która stała się w wyniku złej pogody czy nieprzygotowania lotniska. Wszystko wskazuje na to, że jednak coś zaszło - tak wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki skomentował w Polskim Radiu 24 słowa prezydenta Rosji Władimira Putina o katastrofie smoleńskiej.
Zobacz więcej na temat:  Adrian Klarenbach Polskie Radio 24 Ryszard Terlecki Prawo i Sprawiedliwość Platforma Obywatelska sondaże katastrofa w Smoleńsku Władimir Putin Rosja

"Mamy dwa bardzo ważne pytania do prezydent Warszawy"

Komisja weryfikacyjna w poniedziałek zajmowała się sprawą reprywatyzacji kamienicy przy ul. Noakowskiego 16. Jednym z beneficjentów decyzji zwrotowej był Andrzej Waltz, mąż prezydent Warszawy. Gośćmi Rozmowy PR24 byli Adam Andruszkiewicz (Wolni i Solidarni) i członkowie komisji – Jan Mosiński (Prawo i Sprawiedliwość) oraz Paweł Rabiej (Nowoczesna).
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Komisja Weryfikacyjna dzika reprywatyzacja Warszawa reprywatyzacja Adam Andruszkiewicz Paweł Rabiej Adrian Klarenbach

Korupcja w krakowskich sądach. "Najciemniej pod latarnią"

- Okazuje się, że najciemniej jest pod latarnią. W miejscu, gdzie spodziewamy się rzetelności, sprawiedliwości, właściwego nadzoru nad wydawaniem publicznych pieniędzy, okazuje się, że pieniądze są wydawane w sposób przestępczy – powiedział w Rozmowie Polskiego Radia 24 Zbigniew Gryglas (Porozumienie). Gośćmi audycji byli także rzecznik ministerstwa sprawiedliwości Jan Kanthak i Jarosław Sachajko z Kukiz’15.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Zbigniew Ziobro Kukiz'15 CBA Adrian Klarenbach POLSKA