X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Arkadiusz Mularczyk

Pakiet mobilności. A. Mularczyk pyta o zaskarżenie przepisów

"Pakiet mobilności stanowi duże zagrożenie dla funkcjonowania rynku wewnętrznego Unii Europejskiej, narusza swobodę świadczenia usług oraz niweczy swobodę przepływu towarów i tym samym uderza w Zjednoczoną Europę" - napisał Arkadiusz Mularczyk w interpelacji do premiera Mateusza Morawieckiego. Poseł PiS chce wiedieć, czy zaskarżone zostaną przepisy pakietu mobilności.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Parlament Europejski Arkadiusz Mularczyk przepisy transport premier

ANALIZA Reparacje wojenne od Niemiec. Kolejne szczegóły dot. raportu

Raport o szkodach wyrządzonych Polsce przez Niemcy podczas II wojny światowej jest już gotowy, choć możliwe, że zostanie jeszcze poszerzony. - Cały czas eksperci badają różnego rodzaju materiały statystyczne i archiwalne, więc myślę, że może być jeszcze uzupełniony o nowe elementy - mówi przewodniczący sejmowego zespołu ds. reparacji Arkadiusz Mularczyk. Wciąż nie wiadomo, kiedy raport zostanie przedstawiony opinii publicznej, dziś zaprezentowano jedynie elementy, z których się składa.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA reparacje wojenne Niemcy Arkadiusz Mularczyk raport

Arkadiusz Mularczyk: trzeba tworzyć koalicję ws. reparacji

- Przy konsekwentnej polityce, po opublikowaniu raportu, jego promocji i zbudowaniu koalicji międzynarodowych - w perspektywie kilku lat - może się udać doprowadzić do tego, że Niemcy usiądą do stołu i będą poważnie rozmawiały o tym, jak wynagrodzić straty Rzeczypospolitej oraz obywatelom - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł Prawa i Sprawiedliwości, przewodniczący zespołu ds. reparacji Arkadiusz Mularczyk.
Zobacz więcej na temat:  reparacje wojenne POLSKA Arkadiusz Mularczyk Niemcy Prawo i Sprawiedliwość

Arkadiusz Mularczyk: ataki "GW" na PiS są stałe i niezmienne

- Niezależnie od tego, czy Prawo i Sprawiedliwość jest u władzy, czy w opozycji, ataki Gazety Wyborczej są stałe i niezmienne. One częstą są kreowane z różnego rodzaju informacji, dochodzi do manipulacji i przekłamań - powiedział na antenie Polskiego Radia 24 Arkadiusz Mularczyk, poseł PiS. Gośćmi audycji byli również działacze opozycji antykomunistycznej: Ryszard Majdzik, Grzegorz Surdy, Adam Macedoński
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Arkadiusz Mularczyk Jarosław Kaczyński Prawo i Sprawiedliwość Gazeta Wyborcza polityka