Polskie Radio
Section05
Beata Mazurek

Szef ZNP przeprasza rodziców i uczniów, ale nie cofa groźby

- Jeżeli jakikolwiek uczeń lub rodzic poczuł się tymi słowami zagrożony, to śmiało mogę powiedzieć, że nie było to moim celem, i za to mogę oczywiście przeprosić - powiedział w niedzielę w TVN24 Sławomir Broniarz, odnosząc się do swoich wcześniejszych słów o możliwości wstrzymania promocji uczniów. Dodał jednak, że "strajk musi mieć konsekwencje".
Zobacz więcej na temat:  POLSKA polityka Beata Mazurek Michał Dworczyk PiS Sławomir Broniarz Związek Nauczycielstwa Polskiego

Ryszard Terlecki o wyborach: opozycja umiera z przerażenia

- Słuchając reakcji opozycji na konwencję PiS na Podkarpaciu można mieć pewność, że zbieranina wrogów rozwoju Polski nie tylko nie ma programu i liderów, ale wręcz umiera z przerażenia w perspektywie majowej klęski - ocenił wicemarszałek Sejmu, szef klubu PiS Ryszard Terlecki.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Ryszard Terlecki Prawo i Sprawiedliwość wybory w Polsce Sławomir Neumann Beata Mazurek konwencja PiS w Rzeszowie

B. Mazurek: pozostali kandydaci PiS do PE będą zaskoczeniem

- Listy do Parlamentu Europejskiego chcemy zaprezentować, kiedy wszystkie miejsca w poszczególnych okręgach będą zajęte. Z pewnością wszyscy nasi kandydaci są doświadczeni, kompetentni i znani. Nie jest tak, że osobami znanymi są tylko "jedynki" i "dwójki", pozostali też pewnie będą dla wielu zaskoczeniem - powiedziała w "Sygnałach dnia" rzeczniczka PiS Beata Mazurek.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Polskie Radio PiS Beata Mazurek polityka Sygnały Dnia